Kadastriniai matavimai: kokie klausimai užduodami dažniausiai?

parašė , 2014-10-29 12:22

Kadastriniai matavimai – tai paslauga, kuri praverčia ne taip ir retai, ir gana dažnais atvejais apie tai iškyla tikrai nemažai klausimų. Taigi, kokie jų yra užduodami dažniausiai?

kadastriniai matavimaiVienas dažniausiai užduodam klausimų yra tai, kam reikalingi šie matavimai, ir kas juos gali atlikti. Paprastai kadastriniai, arba geodeziniai matavimai, yra atliekami tada, kuomet norima sujungti ar padalyti žemės sklypus, o taip pat ir tada, kuomet svarstoma žemės sklypą parduoti arba išnuomoti. Tais atvejais, kuomet turi būti atliekami šie matavimai, reikėtų kreiptis į specialistus, kurie tikrai galės pasirūpinti, kad viskas būtų atliekama tinkamai.

Neretai teiraujamasi, kiek gali kainoti ši paslauga, tačiau tikrai nereikėtų nerimauti, kad tai bus pernelyg brangu. Kainos gali svyruoti, priklausomai nuo to, kokią įmonę pasirinksite, kurioje vietoje yra žemės sklypas ir t.t. Paprastai ši paslauga nekainuoja daugiau nei kelis šimtus litų, ir neretai yra pastebima, kad kadastriniai matavimai šaltuoju metų laiku kainuoja pigiau nei vasarą.

Taip pat neretai teiraujamasi, kokių dokumentų reikia, kad būtų suteikiama ši paslauga. Paprastai yra reikalingi žemės sklypo ir pastatų, jei tokių yra, nuosavybę įrodantys dokumentai, savininko asmens dokumento kopija, o taip pat ir preliminarus arba detalus žemės sklypo planas.

Kaip išsirinkti tokias paslaugas teikiantį specialistą, – tai dar vienas neretai užduodamas klausimas, ir palankiausia yra kreiptis į įmones, kurių reputacija yra tikrai puiki. Nors kartais, kuomet tikimasi sutaupyti pinigų, peržvelgiami ir pavienių asmenų patalpinti skelbimai, tačiau ne visada galima būti garantuotiems, kad bus suteiktos tikrai kokybiškos paslaugos. Taigi, norint apsidrausti, kur kas palankiau susirasti įmonę ir apie ją pasiskaityti įvairius atsiliepimus. Visada galima palyginti, kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos bendrovės, tad galite neabejoti, jog pavyks išsirinkti paslaugos tiekėją pačia geriausia kaina.

Taigi, viskas yra gana paprasta, ir svarbiausia pasirinkti profesionalius darbuotojus, kurie teikia šias paslaugas, bei, žinoma, svarbu turėti reikiamus dokumentus, be kurių negalės būti atliekami kadastriniai matavimai. Išsirinkus tinamus specialistus viskas vyks tikrai sklandžiai, ir jums bus suteiktos kokybiškos paslaugos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *