Kai kurie patarimai naujam suformuotam sprendimo pirkėjui

parašė , 2016-01-03 08:17

Daug suformuotų sprendimo pirkėjų, sprendimų pirkimas yra daugiau, negu tik būdas padaryti greitą dolerį per bendrąją sumą ar pasiruošti ateičiai. Jiems, tai yra verslo avantiūra, kuri gali padėti jiems daryti daugumą jų santaupų ar kasoje esantys pinigų. Iš tikrųjų, nesenas studijavimas rodo, kad sprendimai tapo daugiau vertingo dalyko.

Studijavime, vestame žinomos suformuotos sprendimo kompanijos, mažiau kaip 6.5 % gavėjų parduoda jų sprendimus, kad gautų bendrąją sumą ir kad tie, kas parduoda jų sprendimus tipiškai laukia apytiksliai aštuonerius metus prieš bet kokios jo dalies pardavimą. Šitie skaičiai turi galvoje, kad žmonės mato sprendimus kaip vertingą dalyką, ne kaip tik taip, kaip saugumo antklodė.
Kaip žmonių pakeitimo perspektyvos, tie, kas siekia įsigyti šituos vertingus dalykus turi priartėti prie klausimo nuo skatinančios perspektyvos. Tai reiškia, kad prieš kai kurių grynųjų pinigų sumokėjimą, jie turi studijuoti rinką, kad sužinotų kai kuriuos patarimus, kurie gali padėti jiems rasti geriausią investiciją. Yra kai kurių iš šitų patarimų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žinokite pavojus

Jei pardavėjas atvyko iš finansinės finansavimo firmos ar jei jis ar ji turi didelį finansinį įgūdį tada yra visada galimybės, kad jis ar ji galėtų apdovanoti jus pasiūlymu, kuris atrodo geras ant išorės, bet yra prastas ant vidaus. Jie yra tipai reikalų, kurie gali priversti jus mokėti už daugiau negu, ką jūs iš tikrųjų gaunate. Šitie pardavėjai galėtų pasakyti, kad sprendimas galėtų pakilti vertėje po kelių metų ir kad aukšto kiekio mokėjimas dabar yra labai naudingas ilgame prabėgime net nepaisant to, kad tai yra iš tikrųjų ne.

Ieškokite rinkos

Geriausias būdas išvengti gauti neteisingą informaciją kaip jie nueina į rinką, kurioje agitavimas už grynuosius pinigus suformavo sprendimus, kurie yra dorai įvertinti, yra lengvesnis. Tai yra, kur pirkėjai gali pažiūrėti į sprendimus, kurie yra šiuo metu ant rinkos ir lyginasi. Pardavėjai antra, gali sureguliuoti kiekį, už kurį jie parduoda savo sprendimus, kad padarytų juos žavesnius į pirkėjus.

Žinokite mokesčio reguliavimą

Pagal federacijos įstatymus, parduodamas suformuotą sprendimą yra be mokesčių. Tai reiškia, kad nėra jokio nubaudimo už pardavimą suformuotų sprendimų be mokesčių ir iš pusės pardavėjo ir iš pusės pirkėjo. Tai reiškia, kad, jei pardavėjas siūlo suformuotą sprendimą aukštesne kaina dėl "mokesčio", tai galėtų būti gera mintimi nesvarstyti pasiūlymą apskritai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Suraskite kompaniją

Žinojimas ins ir outs sprendimų pirkimo ir pardavimo gali sunaudoti daug jūsų laiko ir energijos. Tai yra, kodėl yra laikų, kame patikinčių sandorius kompanijai, gali apsimokėti. Šitos kompanijos gali surasti geriausius pasiūlymus, kuriuos jūsų kapitalas gali leisti sau. Jie turi prieigą prie visos būtinos informacijos, kad pirkėjai galbūt nesugeba surasti tai lengvai. Tai yra, kodėl nauji pirkėjai turi svarstyti radimą kompanijos, kuria jie gali patikėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *