Dantų protezavimas: klaidinantys mitai

parašė , 2015-12-29 16:40

Protezavimo galimybėsDantų protezavimas yra paslauga, kuri gali padėti susigrąžinti nuostabią šypseną ir pamiršti nejaukų momentą bendraujant su žmonėmis. Jeigu ir jūs kalbėdamas prisidengiate burną ranka – tokiu atveju reikia ieškoti sprendimų, kurie gali padėti gyventi kur kas paprasčiau ir tuo pačiu patogiau. Dantų protezavimas, kaip ir daugelis kitų populiarių paslaugų, yra apipintas pačiais įvairiausiais mitais, kurie kartais sutrukdo žmonėms įvertinti suteikiamus privalumus ir pasinaudoti paslaugomis. Pateiksime pagrindinius mitus, kurie dažniausiai sklando. Tuo pačiu pasistengsime juos paneigti, kad žmonės galėtų įvertinti suteikiamas galimybes ir pasirinkti teisingai.

1 mitas – brangi paslauga nėra kokybiška.

Kai kurie teigia, kad dantų protezavimas yra brangi paslauga. Pirmiausia rekomenduojame atsižvelgti į tai, kad pensininkams apskritai ši paslauga yra suteikiama visiškai nemokamai. Žinoma, reikia laukti eilėje, tačiau sulaukus galima nemokamai džiaugtis dantimis. Tuo pačiu palyginus dantų protezavimas Prodentum.lt yra daug pigesnis nei implantavimas. Lietuvoje yra labai daug klinikų, kurios teikia paslaugas, taigi svarbu įvertinti paslaugų privalumus ir nesusitelkti ties mitais. Tiesiog internete galite pasižiūrėti kiek kainuoja paslauga ir įvertinti, ar tikrai jau tokia brangi palyginus su tuo, ką gausite.

2 mitas – dantys nuolatos kris.

Šitas mitas yra gana dažnai girdimas. Daugelis žmonių teigia, kad protezai yra blogas pasirinkimas, kadangi net ir paprasčiausiai kalbant jie gali iškristi, o tai išties sukeltų tikrai labai didelį diskomfortą. Žinoma, dantų protezavimas šiuo atveju nėra toks geras pasirinkimas kaip kad implantavimas, tačiau įvertinkite ir tai, kad galima įsigyti klijus, kurie užtikrins, kad dantys burnoje bus kur kas tvirčiau laikomi.

3 mitas – neverta protezuoti kelių dantų.

Žinoma, kai asmuo praranda visai visus dantis, tuomet jis galvoja, kad būtinai reikia protezavimo, tačiau praradus vos kelis galvojama, kad tai ne tokia ir būtina procedūra. Vieno arba kelių dantų netekimas taip pat turi būti kuo greičiau pakeičiamas protezais, kadangi tai gali sukelti labai rimtas ligas. Toje vietoje, kur nėra danties – pradeda irti žandikaulio kaulas. Ilgainiui keičiasi veido forma, jis vis labiau senėja. Taip pat nesukramčius tinkamai maisto galite sukelti labai rimtas skrandžio arba virškinimo ligas.

4 mitas – dantų protezavimas – trumpalaikis.

Galima drąsiai sakyti, kad dantų protezai žmonėms tarnauja iki pat jų gyvenimo pabaigos. Taigi, viena investicija padės visą likusį gyvenimą kur kas labiau džiaugtis gyvenimu.

5 mitas – protezai labai negražūs.

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę sukurti tokius protezus, kurie kuo labiau primintų natūralius dantis. Taigi parenkama kuo natūralesnė spalva ir dydis, kad tie žmonės, kurie nežino jog nešiojate protezus – to net ir nepastebėtų.

Akivaizdu, kad dantų protezavimas yra labai geras pasirinkimas. Paprasčiausiai reikia pasirinkti tokius profesionalus, kurių suteikiamos paslaugos visapusiškai patenkintų Jūsų poreikius.

Vienas atsakymas į “Dantų protezavimas: klaidinantys mitai”

  1. Tomas says:

    Kartais dantis galima sutvarkyti ir be protezavimo. Daznaidantu estetika atstatyti galima pasinaudojant estetinio dantų plombavimo paslaugomis. Svarbu atrasti profesionaliausias paslaugas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *