Greitieji kreditai statyboms

parašė , 2015-12-28 19:10

Pats terminas „greitieji kreditai“ ar netgi „sms kreditai“ visai neturėtų nurodyti į pinigųš panaudojimo paskirties paprastumą. Juk tikrai pinigus kiekienas naudojame pagal tai, kam ko reikia. O štai Saulius sako, kad jam greitieji kreditai padėjo pasistatyti namą laiku.

Problemos su paskola iš banko

Kreditas statybai - ar įmanoma?Saulius pasakoja, kad perėjo visus devynis pragaro ratus tam, kad galėtų išvis pradėti savo namo statybas. „Žinote, tikrai negalvojau, kad statytis namą taip sunku. Manau, su paskola yra lengviau, kai namą perki iš kažkur, bet jeigu nori statytis, tada tikrai pragaras atsiveria. Na, bent jau mane tai stipriai lydi toks jausmas. Iš pradžių atrodė, viskas bus gerai, paskui paaiškėjo, kad turėsiu rūpesčių vien todėl, kad dirbu pagal individualią veiklą. Tai esą ne toks ir įrodymas, kad turiu pakankamai galimybių išsimokėti skolas. Taigi, pirmus metus tos paskolos iš viso negavau, nes turėjau pradirbti dar metus, kad išvis kažkas galėtų vykti. Antrus metus teko pateikti tiek daug popierių, kad su jais laksčiau gal pusę vasaros. Galiausiai, kai atrodė, kad jau tą sumą pakankamą gausiu, dar nutiko taip, kad susilaukėme vaikų. O kai turi vaikų, tai negali tiesiog kaip nori pasistatyti namo su paskola. Tada dar tenka eiti į vaiko teises ir ten sukti ratus po savivaldybes bei pas kavą amžinai geriančius ir usžiėmusius darbuotojus. Tos pažymos yra metamos atsainiai į veidą be jokio paaiškinimo, nes tokie jau ten pavargę žmonės visą laiką dirba. Ką padarysi, teko ir man iškentėti jų nervų priepuolius. Galiausiai taip ir padariau. Tačiau su vaiko teisėmis reikalai užstrigo“, – prisimena situaciją Saulius.

Užplaukė ant ledkalnio

Vyras pasakoja, kad tuo metu pinigų tikrai labai reikėjo, tai buvo be galo svarbus laikas. „Jau buvo ruduo, visi pranašavo, kad žiema ateis anksti. Mums reikėjo sumokėti už padarytus langus ir pasidaryti likusias apšiltinimo vietas, kad galėtume iki žiemos įsikelti į tą namą. Tačiau niekaip nepavyko normaliai to padaryti. Kodėl tokie dalykai visada tokie sunkū! Mes laukėme savo popierių ir žinojome, kad vien tik nuo kelių moterų savivaldybėje lėtumo priklauso, ar spėsime iki žiemos įsikelti. Galiausiai mano protingoji žmona sugalvojo, kad padės greitieji kreditai. Kad geriau imtis veiksmų patiems. Nors ir sumokėsime už kažką daugiau, tačiau kartu ir sutaupysime – juk iškart galėsime keltis į savo naujuosius namus, o tai reikš, kad ir mažiau mokėsime už savo buto nuomą“, – pasakoja vyras.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *