Kas ieškoti, parduodamas jūsų sąskaitas

parašė , 2015-12-18 21:32

Jei jūs esate sujaudintas dėl jūsų verslo laipsniškai krentančios pinigų cirkuliacijos, tai galbūt tai yra tinkamas laikas, kad priimtų pagrindinį sprendimą, kad pagerintų situaciją. Žemos grynųjų pinigų atsargos nėra nurodančios jūsų organizacijos teisingos finansinės sveikatos. Greičiau, tai kartais vyksta, kai kompanija pasidaro greita, ir procese, kuria sąskaitas užmokesčių iš jo klientų gavimui. Šitie išrašyti sąskaitą užmokesčiai yra ne visada gauti nedelsiant. Paprastai, yra sąskaitos terminų toks kaip 15, 30, 45 dienos ar daugiau kurie yra pateikti klientams. Dažnai, šitie užmokesčio terminai yra išplėsti klientų patogumui. Per šį periodą, skubus reikalavimas gryniesiems pinigams gali atsirasti. Jūsų verslui, galbūt, reikia pinigų, kad užmokėtų jūsų tarnautojų atlyginimus, užmokėti nuompinigius ar elektrinę sąskaitą, ar tam, kad nupirktų naują įrangą ir kitas išlaidas
Tokioje kritiškoje situacijoje, tradicinis skolinimas galėjo būti, pasidaro sudėtingi pasiekti. Sprendimui, jūs galite pasisukti į profesines sąskaitos faktoringo kompanijas, kurios gali finansuoti jūsų verslą su neatidėliotinais grynaisiais pinigais po pirkimo jūsų receivables ar sąskaitų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip verslo savininkas jūs tikrai norėtumėte kompanijos, kuri aprūpins grynuosius pinigus greitu laiku, atkreips asmeninį dėmesį į jūsų finansinį poreikį, ir turės reikalo su jumis profesionalo ir empathetic būdo. Be to, jūs taip pat norite būti įsitikinęs, kad A/R faktoringo kompanija yra principinė finansavimo kompanija, ir ne brokeris. Principinės sąskaitos faktoringo kompanijos yra finansiškai stiprios ir naudoja savo savą kapitalą tiesioginiam finansavimui, kuris daro apdirbimą greitą ir efektyvų. Kompanija padės jums spartinti finansavimo rengimus, pirkdama jūsų sąskaitas pagal nukainotą normą. Jūs gausite reikalingus grynuosius pinigus, kurie yra ekvivalentiški nominaliai kainai sąskaitų, kurias jūs parduodate. Jūs galite faktorius vienos ar daugialypės sąskaitos kaip ir kai būtinas. Taip, tai galėjo būti dideliu finansavimo pasirinkimu jūsų verslui net per tamsią ekonomiką ir abejingą kreditų rinką.

Pasirinkdamas A/R kompanijos finansavimas, jūs galite svarstyti kitus faktorius:

1. Greitas Laikotarpio Laikas Per skubų grynųjų pinigų reikalavimą, net papildoma diena, paimta tam, kad apdirbtų, gali padaryti ar sulaužyti situaciją. Taip, kompanijos paslaugos turi būti labai atsiliepiančios, kad patenkintų jūsų greitus finansinius norus. Idealiai, efektyvi kompanija ima apytiksliai 4 dienas, kad pritartų fondams, ir einančioms po paraiškoms, ji gali aprūpinti finansavimą per 24 valandas.

2. Patikima Paslauga kompanija, kurią jūs pasirenkate turi būti patikima, kad jūsų pinigų cirkuliacijos svarstoma problema galėtų būti išspręsta skubiu pagrindu. Tai turi sugebėti užbaigti sąskaitos patikrinimo procesą, kredito pritarimą, apdirbant sąskaitas, ir pinigų pervedimą fondų skubiai ir efektyviai.

3. Grynųjų pinigų Pažangos kiekis, Kai jūs iš nevilties ieškote fondų, kad atsiskaitytumėte su jūsų verslo trumpalaikiu įsipareigojimu, jums reikia maksimumo grynųjų pinigų kaip pažanga. Jei jūs turite einamąją ir galiojančią sąskaitą, gera kompanija gali užmokėti iki 90 % sąskaitos vertės iš anksto.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Patogumas, Jei Jūs turite jaustis atsipalaidavęs, turėdamas reikalo su jūsų pasirinkta kompanija. Patogumas, pateiktas kompanijos, gali privesti prie ilgalaikio verslo santykio. Gera kompanija aprūpina lankstumą, svarstydama jūsų verslo situaciją, ir tai gali išgelbėti jus nuo užlaikymų ir apdirbimo kankynės.

5. Paprastas Taikomasis Procesas Tuo metu, kai faktoringas, paskutinis daiktas jūs norite yra ilgas ir sudėtingas taikomasis procesas. Įsitikinkite, kad kompanija neišieško jokių mokesčių ar nubaudimo, išskyrus nuolaidų mokestį. Taip pat, neturi būti jokių ilgalaikių kontraktų, kad surištų jus.

Prieš tokioms paslaugoms pagalbą, jūs galite tikrinti dėl internetinės informacijos, susietos su faktoringu, ar pašaukti tinkamą kompaniją daugiau detalių. Tai padės jums išvalyti jūsų abejones prieš paskutinio judėjimo sukūrimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *