Federalinės Rezervų Sistemos ilgalaikis palūkanų normų malšinimas

parašė , 2015-11-28 12:21

Federalinės Rezervų Sistemos ilgalaikio palūkanų normų malšinimo dėka, kreditas buvo pasiekiamos nepaprastai žemuose kursuose. Tačiau, pagal Lawrence Yun, Nekilnojamojo turto pardavimo agentų Nacionalinės asociacijos vyriausiąjį ekonomistą, daiktai yra apie pakeisti įėjimą kitais metais.

2013 Nekilnojamojo turto pardavimo agentų kasmetinės konferencijos Nacionalinėje asociacijoje, ponas Yun numatė, kad naminiai pardavimai pasiliks gana plokščias judėjimas pirmyn, su 5.1 milijonų namų apytikriu apskaičiavimu. Kainos pakils 6 procentais, ir palūkanų normos pradės šokinėti pirmame 2014 ketvirtyje, judėdamos nuo jų einamosios padėties 4.16 procentų į taip aukštai kaip 5.4 procentų 2014. Padidėjimo greitumas keisis su pranešimu naujos politikos prie federacijos
Kuo greičiau federacija skelbia pakeitimus obligacijos pirkimo programai ir palūkanų normoms, tuo greičiau rinka pailgins.

Tuo metu, kai nekilnojamojo turto rinka pašildo, Ponas. Yun mano, kad yra kelios pajėgos, dirbančios prieš vienas kitą, kuris sulaikys komercines apimtis pastovias. Nepaisant didesnio judančių namų lengvumo, didesnė palūkanų norma silpnins pardavimus. Tačiau, galimybė liberalesnių standartų tam, kad vertintų būsto savininkus paskoloms ir stipresniam darbo vystymuisi taip pat pastums pardavimus viršuje truputį, privesdama prie lygiųjų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nėra šiuo metu jokio laukimo, kad Federalinė Rezervų Sistema pakels normas 2014. Tačiau, investitoriai galvoja, kurį padidėjimas pradės 2015. Tai yra, kodėl ilgalaikės normos pradės pažymėti viršuje iš anksto. Taip pat laukiama, kad federacija pradės smailėti jos programa pirkimo obligacijų, palaikytų paskolų. Šiuo metu $85 milijardų per mėnesį lygmenyje, ši programa buvo suprojektuota, kad išlaikytų palūkanų normas žemą ir pakeltų ekonominį plėtimą.

Dėl naujų namų, pono Yun pranašavimas yra labiau šiek tiek rožinis. Jis vertina, kad nauja namų statyba šokinės nuo 430 000 iki 510 000, apie 18.5 procentų padidėjimą. Naujas naminis aprūpinimas yra šiuo metu istoriškai žemutinės ribos lygmenyse, todėl, kad mažesni supirkėjai turėjo sunkumą, manydami, kad finansavimas pradeda išsivystymą. Kiek kainos eina, nauji namai kainuos apytiksliai 5 procentais labiau 2014.

Viena priežastis šuolio kainose yra lašas naujų namų tinkamume. Trūkumas pasiekiamo inventoriaus naujo namo rinkoje padarė reikalavimo padidėjimą proporcingai.

Atsižvelgiant į tai, kad nekilnojamojo turto rinka padarė reikšmingus pasiekimus nuo 2011, yra kelių, kas žiūri šią prognozę kaip truputį pesimistinis. Nuo 2011, vidurinė naminė kaina pakilo 18 procentų, ir egzistuojančių namų pardavimai pakilo 20 procentų. Tačiau, balansas prognozių dėl tendencijų 2014 yra linkę atspindėti tuos pono Yun. Šmėkla augančių palūkanų normų ir tebevykstančios painiavos apie būdą, kuriuo politikai turės reikalo su nacionaliniu biudžetu ir įsiskolinusiomis lubomis daro tam tikrai ekonominei abejonei.

Nekilnojamojo turto John Burns Konsultavimas turi labiau šiek tiek rožinę perspektyvą egzistuojantiems naminiams pardavimams, numatydamas juos 5.3 milijonai 2014 vietoj 5.1 milijonai. Ši firma taip pat numato naujus naminius pardavimus, kylančius į 550 000 vietoj tik 510 000. Nekilnojamojo turto sąrašo paslauga Zillow publikavo apžvalgą, paimtą nuo 108 apgyvendinimo ekspertų, ir šykštaus padidėjimo, numatyto tarp grupės buvo 4.3 procentai 2014.

Nekilnojamojo turto pardavimo agentas Jim Pyke nuo Vail, Koloradas, tiktai pardavė šešias ypatybes ligi šiol 2013. Jis cituoja pajamų nepastovumo ir darbo trapumą kaip pagrindinius faktorius, trukdančius nekilnojamojo turto rinkai. Taip pat, kreditas kvalifikacijos taisyklės, kurios lieka ganėtinai aptemptos po 2009 apgyvendinimo susidūrimo, taip pat laiko pardavimus žemą. Faktas, kad kreditas yra sunkesnis atvykti prie priemonės, kad žmonėms yra sunkiau, net įeidami į namų-pirkimo rinką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ką tai reiškia pirkėjams, įeinantiems į 2014? Jūs turėsite sudaryti biudžetą mažai kitaip jūsų greitas kreditasi ilgainiui. Yra galimybės gauti trumpesnės trukmės kreditus ar net 5/1 RANKĄ jūsų turtui, jei jūs manote, kad normos ketina nueiti, nusileidžia. Nėra jokių pagrindinių balsų nekilnojamajame turte, numatant, kad normos pataisys atgal žemyn, tačiau. Žemutinės ribos normos buvo įrankis, kad neleistų rinkai augti ir ekonomika pasvirti į griovį. Kadangi ekonomika tęsia stiprėti, palūkanų normos tęs pakilti. Tai sulaikys kai kuriuos žmones toli nuo nekilnojamojo turto rinkos, bet ji taip pat gaus naudą aukščiau tiems, kas tikrai sugeba parduoti. Iš viso, žinios yra geros tiems, kas žiūri jų namus kaip investiciją, kadangi atrodo, kainos pasvarai, kurie įvyko daugiau kaip praėjusius ketverius metus yra praeities daiktas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *