Kaip bankai išsirenka jūsų kreditas tinkamumą?

parašė , 2016-02-03 23:17

Kai jūs kreipiatės dėl kreditas, ar tai yra skelbimas pažinčių skyrelyje, apgyvendinimo ar kreditas greitas kreditas, visų pirma aspekto bankų žvilgsnis į, yra jūsų gebėjimas atsilyginti. Nors, yra kitų specifinių kriterijų, kurie bus įvykdyti kiekvieno pretendento, sekantis yra pagrindiniai dalykai ar greičiau skaičiavimai, pagrįsti, ant kurio jūsų kreditas tinkamumas yra nustatytas.

Tai nėra viskas, kas sudėtingas suprasti, kaip į šituos skaičiavimus atvyksta, iš tikrųjų jei jūs sugebate spręsti tai savarankiškai tada jūs galite sužinoti tuo, kas bus maksimali greitas kreditas, kuriai jūs galite padėti, nepriklausomai nuo kurio banko jūs kreipiatės į.
1) IIR-Įmoka į Pajamų Santykį

Bankai supranta, kad jūsų kreditas vertė neturi viršyti jūsų grąžinimo gebėjimo. Šis santykis yra 33.33 % į 40 % jūsų mėnesinių pajamų. Naudojant IIR, kiek jūs galite pasiskolinti taip pat kaip grąžinti bus nuspręstas banko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

, Pavyzdžiui, jei jūs uždirbate Rs.50,000 per mėnesį, tada jūsų IIR yra Rs.16,500. Tai yra, maksimumas emi mokėtinas jūsų yra ne daugiau kaip 16 500 per mėnesį. Tai nustato jūsų maksimalų kreditas kiekį, ir keisis priklausomai nuo kadencijos, kurią jūs pasirenkate.

2) FOIR-Pastovus Įsipareigojimas Pajamų Santykiui

Tai yra galbūt populiaresnis skaičiavimas, bankai praeina. Pastovus Įsipareigojimas Pajamų santykiui padeda nustatyme, jei pretendentas turi bet kokias kitas kreditus, jis atsilygina, tuo metu, kai jis kreipiasi dėl naujos kreditas. Tos kreditas, kurios reikalingas, kad daugiau kaip 6 įmokos būtų užmokėtos yra tie svarstytas FOIR. Pamatykime, kaip tai padaroma;

, Pavyzdžiui, jei jūsų pajamos yra Rs.75,000 per mėnesį, ir jūs turite automobilio paskolą, bėgančią, už kurį jūs mokate emi Rs.5000 ir kitą asmeninę paskolą Rs.7500 per mėnesį. Manymas, kad 50 % jūsų pajamų gali būti užmokėtas į jūsų kreditus,

Mes turime,

50 % 75000 = Rs.37,500

Automobilio greitas kreditas Emi = Rs.5000

Asmeninė greitas kreditas Emi = Rs.7500

Taip, jūsų grynosios pajamos šiai naujai greitas kreditasi yra:

37 500 – 5000 – 7500 = Rs.25,000

Nors FOIR yra daugiausia santykis, jūs turite paieškoti ankščiau paminėtos vertės. Tai padės apsispręsti, kiek jūs galite leisti sau užmokėti kaip mėnesinė įmoka nepaisant jūsų kito emis mokėjimo.

3) LTC ar LTV – greitas kreditas, kad Kainuotų ar Paskolintų, kad Vertintų Santykį

Šis santykis yra dažniausiai panaudotas tam, kad apskaičiuotų pretendento gebėjimą grąžinti apgyvendinimą ar kreditas paskolą. Čia, o ne pretendento pajamos, į turto vertę atsižvelgia. Apytiksliai 60 iki 70 % turto vertės yra panaudotas, kad nustatytų maksimumą borrowable kreditas kiekis.

, Pavyzdžiui, jei jūsų turto vertė yra Rs.1 Crore. Tada maksimalus kreditas kiekis, kuriam jūs galite padėti pagrįstas jūsų turtu būtų Rs. 50 į Rs.60 lakhs. Žinoma, kai prieita prie jūsų grąžinimo gebėjimo nustatymo, jūsų pajamas neabejotinai svarstys. LTV santykis keičiasi priklausomai nuo to, ar visi turto aspektai yra derami ar ne. Kartais, net 80 % vertės yra pateiktas kaip finansuojantis priklausomai nuo paraiškos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dauguma bankų mano, kad iki 60 % asmens pajamų gali būti užmokėtas į mėnesines įmokas. Tačiau, visada patartina engti šį procentinį dydį į 40 %. Jūs nenorite atrodyti taip pat kreditu, alkanu, kai jūs pradedate kreipimas dėl naujos kreditas. Kiekviena greitas kreditas jūs mokate ar nemokate, yra įrašytas, ir yra padarytas kaip jūsų informacijos kredito pranešimo dalis. Jūsų kredito rezultatas yra taip pat pagrįstas tuo, ir yra vienas iš pagrindinių faktorių jūsų greitas kreditasi, kuriai pritars.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *