Kaip gauti asmenines kreditus su blogu kreditu, net po bankroto

parašė , 2013-01-13 18:52

Bankrotas yra kažkas, kurį niekas nemėgsta, bet šitais sudėtingais ekonominiais laikais, žmonių didėjantis skaičius buvo tiesiogiai paveikti padėties. Grįždamas ant jūsų finansinių kojų po to, kai bankrotas užima daug laiko, ir asmeninės kreditas su blogu kreditu gavimas galėtų atrodyti beveik neįmanomas. Bet yra žingsnių, kuriuose gali žengti.

Po bankroto, valdymas yra neišdildomai išspausdintas ant jūsų kreditingumo ataskaitos, ir gali reikėti dešimtmečio tam, kad būtų nunešama. Tuo laiku, kai kurios tikros pastangos yra būtinos, kad atstatytų tikėjimą tarp skolintojų, kurie yra suprantamai svyruojantys, kad suteiktų pritarimą po bankroto.
Tačiau, su tam tikru atsargiu dėmesiu į strategiją, skolindamasis fondus po to, kai bankrotas yra kažkas, kas gali būti įvykdytas. Viskas, kas yra iš tikrųjų būtinas turi konstruoti įtikinančią paraišką asmeninei greitas kreditasi.

Kūdikio Žingsniai Į Geresnį Kreditą

Su bankrotu ant jūsų įrašo, joks skolintojas nesuteiks didelės kreditas. Tačiau, mažesnės kreditas ir net žemos kredito ribos kreditinės kortelės gali būti gautos, kad prasidėtų kelyje į finansinį atgavimą. Pavyzdžiui, gautos kreditinės kortelės gavimas aprūpina atsitiktinį renginį, kad kreditas gavėju gali patikėti su asmenine greitas kreditas su blogu kreditu.

Viskas, kas turi būti padarytas turi padaryti reikalingą atmokėjimą kas mėnesį laiku. Taip pat išmintinga pasilikti gilu kredito ribos viduje, su galbūt tiktai 60 % pasiekiamo balanso, kada nors išleisto. Po apytiksliai vienerių metų šios įsipareigojimo rūšies, skolintojas gali pamatyti įrodymą atsakingo požiūrio, tokiu būdu padėdamas padaryti pritarimą po bankroto galimą.

kreditas finansinių įsipareigojimų nevykdymo nuogąstavimas remiasi mintimi, kad kreditas gavėjas gali negalėti sulaikyti jų išlaidas kontrolės sąlygomis. Rodydamas naują finansinės disciplinos istoriją, yra mažiau skolintojo priežasties jaustis nepatogu, tokiu būdu asmeninė greitas kreditas gali būti gauta, net su žema kredito daugybe.

Sutvarkykite Bankininkystę

Ši nauja finansinė disciplina tęsiasi į jūsų bankininkystės įpročius be to, ir su tikrinimu ir su taupomųjų sąskaitų įrodymu skolintojų akyse. Siekdama asmeninės kreditas su blogu kreditu, bet kokia teigiamo progreso forma yra vertinga paraiškos dalis.

Dėl šios priežasties, svarbu parodyti pastovią srovę pajamų į einamąją sąskaitą. Tačiau, taupomoji sąskaita, kuri rodo įprotį taupyti net mažą kiekį kas mėnesį, yra kaip vertingas. Paslaptis į pritarimo po bankroto apsaugojimą turi įtikinti skolintoją, kad praeities klaidos nebus padarytos vėl.

Siekdamas naujos asmeninės kreditas, išlaikykite sumą žemą, galbūt taip žemai kaip tik 500$. Kai tik ta greitas kreditas yra grąžinta, tada ji yra užregistruota jūsų kreditingumo ataskaitoje, ir parodoma, kad atstatymo procesas yra pajudėjęs. Taip pat, su einamąja sąskaita, niekada neleiskite tam nukristi į kredito perviršį.

Suraskite Pasirašantįjį kartu su kitais

Turbūt didžiausias didėjimas kreditas paraiškos po bankroto yra pasirašančiojo kartu su kitais įtraukimas. Kaip laiduotojas mėnesiniam atmokėjimui, jie siūlo aiškiausią požymį, kad pretendentu gali patikėti. Iš tikrųjų, kai prieita prie kreipimas dėl asmeninės kreditas su blogu kreditu, rizikos veiksnys yra perpjautas į beveik nulinį sukūrimo pritarimą praktinė garantija.

Kai tik skolintojas teikia pritarimą po to, kai bankrotas, jūsų finansinė padėtis skubiai pradės gerėti. Iki tol, kol atmokėjimas yra palaikytas, ir nėra jokių kliuvinių, jūsų reputacija taps nesugadinta vėl, ir taps lengviau gauti didesnes kreditus. Pasirašantysis kartu su kitais yra dažnai raktas apsaugojimo tos pirmos asmeninės kreditas, ir taip yra neįkainojamas jūsų ateičiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *