Privatus prieš federalines studentų paskolas

parašė , 2013-01-11 09:24

Praėjimas kolegijos be darbo ir labai nedaug pinigų gali būti įtemptas. Aš žinau, kad aš buvau ten. Gale aš buvau priverstas paimti darbą vietinėje picos vietoje tik išgyventi. Studijavimas visą dieną paskui, dirbdamas iki vėlumos yra neabejotinai ne malonumas. Aš studijavau verslą ir svajojau finansinės laisvės. Atrodė, ateities planų sukūrimas gavo mane per tas niūrias dienas, kurios atrodė, kad jie nebaigs. Daugeliui randantiems paskola nuo 18 metu darbą ne visu etatu tuo metu, kai jie mokosi tik nėra galimas, štai kodėl rasdamas, kad gera studentų paskola, kad palengvintų finansinę naštą yra kritiška.
Yra daug rūšių studentų paskolų su įvairiomis palūkanų, sąlygų greitieji kreditai ir atmokėjimo sąrašų normomis, mes pažvelgsime į kelis iš jų apačioje.

Kreditai internetuYra du pagrindiniai šaltiniai studentų paskoloms, Federalinei vyriausybei ir privačioms skolinančioms įstaigoms. Federalinė paskola yra pigiausias būdas finansuoti jūsų kolegijos laipsnį, bet šitos paskolos apskritai tiktai apsirūpina pakankamai, kad užmokėtų už jūsų pagrindines kolegijos išlaidas. Yra keli skirtingi Vyriausybinių paskolų ir mokyklos tipai, kur jūs sekate, turi sugebėti padėti jums rasti paskolą, kuri tinka jums. Kai kurios paskolos reikalingas, kad procentų sumokėjimas būtų padarytas nedelsiant tuo metu, kai kiti kreditai yra nepalūkaniniai, kol jūs neužbaigiate savo kolegijos laipsnio.

Įsitikinkite, kad jūs žinote visas šitas detales prieš pasirašymą paskolą. Jūs turite būti įsitikinęs, kad jūs galite padaryti atmokėjimą, jei ir kai jie yra skolingi. Tuo metu, kai Vyriausybinės paskolos apskritai daro daiktus lengvesnius studentams, jie tiktai numato plikus pirmo būtinumo dalykus; štai kodėl daug studentų pasisuka į privačias skolinančias įstaigas pridėjimo fondams. Tai yra, kur daiktai yra truputėlį sudėtingi, ir kai kurie studentai pasirodo sudėtingose situacijose su paskolomis, kurias jie tik negali grąžinti.

Privačios organizacijos, tokios kaip bankai ir kitos skolinančios kompanijos neduoda geraširdiškumo, jie nėra namie naudai. Tai reiškia prieš paskolos pateikimą, jie tikrins jūsų kredito rezultatą ir labiausiai tikėtina reikalingas, kad pasirašantysis kartu su kitais patikrintų, kad paskola bus grąžinta. Palūkanų normos keisis priklausomai nuo jūsų kredito rezultato ir jūsų pasirašančiojo kartu su kitais kredito reitingo. Jei jūs neturite nieko, kad veiktumėte kaip pasirašantysis kartu su kitais, gali būti labai sudėtinga gauti paskolą. Jei jūs tikrai turite galvoje, kad palūkanų normos bus daug aukštesnės, kad atsižvelgtų į suprastą papildomą pavojų.

Prieš kreipimas dėl studentų paskolos įsitikina, kad jūs žiūrite į apžvalgas nuo kitų studentų, kad pamatytumėte, jei jie turi kokius nors blogus santykius su kompanija. Jūs galite taip pat gerbti kompaniją Geresniame Verslo Biure, kad pamatytumėte, jei jie turi kokią nors informaciją. Galiausiai, neužmirškite konsultuotis su jūsų mokykla, kadangi jie turi turėti turtą informacijos apie geriausių studentų paskolų jūsų situacijai radimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *