Apie kreditinės kortelės konsolidaciją ir įsiskolinusią vadybą

parašė , 2013-01-10 12:38

Kreditinės kortelės Konsolidacija yra procesas imti skolą, kurią jūs surinkote ant savo kortelių ir grupuotės jų visų kartu į vieną paskolą. Šis procesas gali būti nepaprastai naudingas, jei valdytas tinkamai. Geras finansų valdymas yra pagrindinis į sėkmingai mažinimą jūsų mėnesinių užmokesčių, palūkanų normų, ir visaapimančios skolos.

Įsiskolinusios Vadybos glėbys, savaime suprantama, kad geriausias būdas apeiti skolą tinkamai valdo jūsų finansus. Bet jei buvo, kad lengvas išvengti, didžioji dalis gyventojų nepasirodys iki jų kelių tame. Ar jūs įrašėte į sąskaitą didelę sąskaitą ant būtino automobilių remonto ar nugriovėte porą šimtas, lauke apsipirkdamas, jūs turite sulaikyti etiketes ant savo išlaidų dėl jūsų pajamų.
Tai yra, kur žmonės įeina į bėdą; jie nenori turėti jaudintis dėl to, kiek pinigų jie turi banke ir tik naudoja savo kreditinę kortelę vietoj to. Aš padariau tai savarankiškai. Kiekvienas padarė tai. Pirkimo momentu, "saugus" daiktas atrodo kaip padaryti, todėl, kad nėra jokio mano debetinio pranešimo šokinėjimo pavojaus, jei aš naudoju savo kreditinę kortelę vietoj to.

Deja, šis "saugumo" matas gali sudėti greičiau skubiai. Dažnai laikai, strategija duoda priešingą rezultatą, ir jūs baigiate tuo, kad leidžiate kelią daugiau, negu jūs būtumėte turėjęs jus būtas jūsų pranešimo balanso tikrinimas.

Įsiskolinusios Valdymo įmonės nesudomintiems kontroliavimu jų savų finansų, yra kompanijų, kurios padarys darbą jums. Procesas, kurį dauguma įsiskolinusių valdymo įmonių seka yra paprastas: jūs sutinkate dėl pastovaus jūsų pajamų kiekio, kad jie bus automatically dokas nuo jūsų atlyginimo kas mėnesį ir skirstyti jūsų kreditinės kortelės kompanijoms. Šis būdas, pinigai jau išėjo, ir pagunda išleisti juos yra užgniaužta pačioje pradžioje.

Jei jūs esate jau už ant užmokesčių, ir gavimas pastovių pokalbių telefonu nuo jūsų kreditorių, pasirašančių su įsiskolinusia valdymo įmone, gali skubiai padaryti galą tam. Taip pat vertė, pažyminti, yra, kad šitos kompanijos ne tiktai turi reikalo su kreditinės kortelės skola; jie valdys asmenines kreditus, katalogą ir kredito perviršio skolas be to.

Ten Neigiami aspektai yra Įsiskolinusiai Vadybai? Nepaisant daugelio konsolidacijos pašalpos, yra tam tikros populiarios priežastys, kad žmonės turi tam, kad pasirinktų prieš įsiskolinusią vadybą; daugelis šitų priežasčių tačiau, yra nepagrįsti. Kai kurie iš jų apima:

• Po to, kai jūs pasirašysite įsiskolinusią vadybos programą, jūs nesugebėsite atidaryti naujas kredito linijas. Tai gali būti gana erzinančia detale tiems, kas nekovoja finansiškai, bet gera mintis žmonėms skolose. Skolininkai turbūt neturi atidaryti naujų pranešimų bet kokiu būdu. • Kai kurioms kompanijoms, gali reikėti iki mėnesio jiems, kad apdirbtų visą jūsų informaciją, ir jei jums reikia neatidėliotinų rezultatų, tai galbūt neįsigalioja gana greitai. • bendras mitas yra, kad jūsų kredito rezultatas gali nukristi. Tai tiktai būtų teisinga, jei jūs turėtumėte išskirtinį kredito rezultatą, kad pradėtumėte nuo. Galimybės yra tokios, nors, jei jūs esate įsiskolinusios valdymo įmonės reikalingume, jūsų kredito rezultatas yra jau žemas. Prieš populiarų tikėjimą, įsiskolinusi vadyba gali dažnai kelti jūsų kredito rezultatą, taip pat šalindama vėlyvus mokesčius, kuriuos jūs būtumėte užsitraukęs, turėjo jus nesiektas jų pagalba.

Įsiskolinusi Vadyba Gali Gauti jus Be skolų valdyti jūsų skolas, gali reikėti gauti tam tikrą išorinę pagalbą. Užpildykite mūsų laisvą įvertinimo formą apačioje, jei jūs esate vis dar abejojantis. Vienas iš mūsų patyrusių atstovų susisieks su jumis netrukus su išsamia analize jūsų finansinės padėties, ir greitai gaus jus atsakymai, kurių jums reikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *