Kas yra procentų procentai?

parašė , 2013-01-08 19:32

Procentų procentai yra vienas iš tų žodžių, kuris yra aptartas, aptardamas banko sąskaitas ir investicijas. Bet kas reiškia, ir kas tai turi bendro su jumis?

Palūkanų sudarymas yra iš tikrųjų labai paprasta sąvoka, kai tik jūs gaunate savo galvą aplink tai.

Kaip šis palūkanų darbų tipas (Šis pavyzdys yra su santaupomis):

Jūs įkuriate taupomąją sąskaitą su banku, ir padedate komplekto kiekį. Pridėtas prie jūsų pranešimo yra sutartis su banku, tai išdėstys palūkanų normą, ir palūkanų išmokos intervalą.

Tačiau skirtingai nuo paprastų palūkanų, kur sukauptos palūkanos yra išmokėtos kiekvieno mėnesio/metų pabaigoje, procentų procentai yra jungtiniai. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą domina, turi būti užmokėtas, palūkanų kiekis yra iš naujo apskaičiuotas (pagrįstas einamuoju balansu)
Palūkanos, užmokėtos į pranešimą anksčiau, buvo pridėtos prie balanso. Todėl jūsų palūkanos taip pat uždirba palūkanas!

Pavyzdžiui: Jei jūs padedate 1000$ į pranešimą su 20 % procentų procentais per metus, jūs turėtumėte 1200$ pirmų metų pabaigoje, 1440$ antro pabaigoje, ir artėjant laikui, kai 5-ieji metų ritiniai aplink jus turės didžiąją 2488,32$ visą sumą

Jei jums nereikia prieigos prie palūkanų, tai yra geras būdas užauginti jūsų investicijas ir padaryti daugumą jūsų pinigų. Jūsų investicijos augs daug greitesniu greičiu.

Tokiu būdu procentų procentai yra visada geras daiktas?

Procentų procentai gali būti ir pagalba ir kliūtimi kai prieita prie jūsų finansinių tikslų pasiekimo.

Viena vertus, labai naudinga, kai jūs investuojate kapitalą. Galų gale, jei jūs renkate palūkanas dėl investicijos ar santaupų, jūs darote daugiau pinigų, negu jūs būtumėte su tradicinėmis palūkanomis. Tai reiškia, kad jūs iš esmės uždirbate pinigus niekam!

Tačiau, tai taip pat siūbuoja, kitas kelias – svarsto tai: kaip paprastos palūkanos, sudarydamas palūkanas taip pat gali prisitaikyti prie skolos. Tai reiškia, kad, jei jūs nedarote didelio atmokėjimo, skola jūsų paskoloje padidės – anksčiau, negu jūs žinosite tai, 1000$ skola nepasidarys atsiskaityta apskritai, palūkanos susitars ant balanso, ir skola bus daug aukštesnė!

Dėl šios priežasties būkite apdairūs, įsitraukdamas į skolą su procentų procentais ir trumpalaikiais periodais – dažnai mažiau gerbiamos firmos naudojate tai kaip būdą padidinti jūsų skolą!

Dėl pavojų, apimtų, tai yra finansų pasirinkimas, kurio turi išvengti jei galimas. Gali būti per lengva nukristi net toliau į skolą, jei jūsų finansinė padėtis neleidžia jums pradėti aptarnauti paskolą ir padaryti atmokėjimą ant principo įsiskolintą.

Taip dabar jūs žinote tai, apie ką tai yra viskas. Kaip valdžia paveikia jus, tik priklauso, ant kurios tvoros pusės jūs einate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *