3 būdai jūs galite padėti savo vaikams sėsti į turto kopėčias

parašė , 2013-01-07 12:39

Gavimas ant turto kopėčių gali būti sunkus. Su dideliais kreditas reikalais 90-100 procentų nedaugelis ir toli tarp, retai esama sudėtingiau jaunimui nupirkti jų pirmus namus. Tačiau, viskas nėra prarandama taip yra įvairių būdų, kuriais jūs, kaip tėvas, galite padėti jiems.

Nesenas tyrinėjimas surado, kad be tėviškos pagalbos, apytiksliai 100 000 pirkėjų nesugebės nupirkti savo pirmus namus tarp 2008 ir 2011. Vadinamasis Mamos ir Tėvelio Bankas buvo už daugiau kaip £5,3 milijardų turto pardavimų po tik trejų metų.

Čia, mes žiūrime į tris būdus, kuriais jūs galite padėti savo vaikams ant turto kopėčių.
Iš naujo įkeiskite savo savus namus

Jei jūsų vaikai kovoja su jeigu ne nauji namai, jūs galėtumėte padėti jiems, prie aprūpindamas dalį ar visą jų indėlį. greitas kreditas iš naujo yra puikus būdas išleisti kažkokį kapitalą nuo jūsų namų į dovaną ar kreditas jūsų vaikams.

Jei jūs turite daug teisingumo jūsų turte tada, jūs galėtumėte manyti, kad iš naujo įkeitimas išleido dalį šio kapitalo ir net jei jūs turite aukštą vertės paskolą ant savo namų, kuriems jūs galite duoti naudos iš perjungimo skolintojo – ir kad išleistumėte teisingumą jūsų vaikams ir turėtumėte naudos iš žemesnės palūkanų normos.

Panaudokite specialisto skolintojo planus

Per nesenus metus, įvairūs skolintojai įvedė novatoriškus planus, kurie leidžia tėvams padėti vaikams pirkti turtą.

Vienas toks planas yra ‘šeimos padengimo’ greitas kreditas, kuri leidžia jus naudoti jūsų santaupas, kad padėtų jūsų vaikams ar vaikaičiams nupirkti namus.

Jūs padedate savo santaupas į pranešimą, sujungtą su greitas kreditas. Tai veikia kaip indėlis, nors santaupos lieka jūsų kontrolės sąlygomis ir gali sugrįžti jums kada nors vėliau. Tačiau, jūs metate bet kokias palūkanas ar investicinius sugrįžimus ant pinigų, kad padėtumėte pirkėjui.

Daily Telegraph praneša, kad ‘jūs turite būti paruoštas užrakinti savo pinigus kelis metus; jūs nesugebėsite pasiekti tai, kol greitas kreditas nebus verta 75 procentų turto vertės. ‘

Alternatyvūs planai yra pasiūlyti kai kurių pagrindinės gatvės bankų. Tokie planai leidžia jus padėti grynuosius pinigus į taupymo obligaciją, kuri yra panaudota kaip saugumas greitas kreditasi. Jūs turėsite naudos iš sugrįžimo ant jūsų santaupų, bet grynieji pinigai turi būti surišti ligi pat kreditas, yra mažiau kaip 80 procentų turto vertės.

Garantuokite jų paskolą

Trečias pasirinkimas, kad jūs turite padėti savo vaikui ‘garantuoja’ jų paskolą. Čia, jūs naudojate savo pajamas, kad pakeltumėte kiekį, kurį jūsų vaikas gali pasiskolinti. Kai kurie skolintojai leis jums būti pavadintas ant kreditas, nebūdami bendrasavininkis turto, kuris vengia bet kokių mokesčio už kapitalo prieaugį svarstomų problemų.

Jei jūs garantuojate savo vaiko paskolą, jūs turite suprasti, kad jūs siūlote papildomą saugumą, kuris bus pavojingas jei jūsų palikuonis ar kitas šeimos nario finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant kreditas. Jūs turite visada imti nepriklausomą teisininko konsultaciją šioje situacijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *