Kaip išsirinkti gerus muzikantus šventei?

parašė , 2019-07-29 14:20

Šventės nepraeina be muzikos, todėl artėjant svarbiems gyvenimo įvykiams, tokiems kaip gimtadienis, vestuvės ar įvairios kitos sukaktys, ieškome tų, kurie padės muzikai lietis laisvai. Švenčių muzikantai Lietuvoje siūlo įvairias savo paslaugas. Galima rinktis įvairiausios muzikos žanro atstovus, galime rasti ir įvairios patirties sukaupusius dainininkus bei pasirinkti iš labiausiai priimtinos kainos pasiūlymo. Vis dėl to, kaip išsirinkti patį geriausią muzikantą, kad šventė būtų nepamirštama?

MuzikantaiPradėti reikėtų nuo muzikos stiliaus. Kokia muzika jums pati mėgstamiausia? Kokia šventės tema? Nuo to priklausys pasirinkimas. Vieniems patinka klasikinė muzika, tačiau ji netiks gimtadieniui, kitiems patinka trankus rokas, bet jis ne itin geras pasirinkimas, tarkim, vestuvėms. Taigi, supratote, kad vis dėl to, net jei esate roko gerbėjas, tai tam tikrais atvejais negalėsite per šventę rinktis tam tikros muzikos. Nebent visi svečiai taip pat roko gerbėjai, o ir šventės tema – rokas. Kitais atvejais reikės priimti kitokį pasirinkimą. Visais atvejais, jei dar nežinote kokio stiliaus muzikos reikia, vertėtų ieškoti muzikantų su kuriais pasitarsite ir nuspręsite ką rinktis atsižvelgiant į šventę.

Šiuo metu internete rasti informaciją galima greitai ir nesunkai net ir tiems, kurie internetu mažai naudojasi. Ieškodami informacijos apie atlikėjus perskaitykite atsiliepimus. Dažniausiai blogi komentarai parašomi, kai paslaugos suteiktos netinkamai, todėl neradę blogų atsiliepimų, o tik gerus, žinokite, kad tai gali būti labai geras ženklas. Taigi, jei jau turite nusižiūrėję du ar kelis muzikantus – susisiekite su jais. Pirmiausia išsiaiškinkite ar jie nebus užimti jums reikiamą dieną. Tuomet jau tarkitės dėl susitikimo. Kai susitiksite įvertinsite ar yra jums tinkami muzikantai. Jei taip, tai beliks aptarti visą šventės programą ir susitarti dėl sąlygų. Prašykite, kad pasakytų kokia muzika bus pasirinkta, kokios dainos bus dainuojamos ir t.t. Taip pat svarbu ir sutarties sudarymas. Numatykite avanso dydį ir kada turės būti atsiskaitoma už paslaugas. Patarimas – nesirinkite pigiausių paslaugų. Rinkitės tuos atlikėjus, kurie jums patinka ir kurių atliekami kūriniai gali padaryti jūsų šventę dar linksmesnę.

Muzikantų siūlomų paslaugų labai daug, todėl rinktis yra iš ko. Svarbu teisingai pasirinkti tokius muzikantus, kurie džiugins savo muzika jus ir svečius. Šventė turi būti nepamirštama, todėl rinkitės atsargiai, o pinigus mokėkite tik įsitikinę, kad tai patikimi atlikėjai, kurie laikysis ne tik savo žodžio, bet ir sutarties sąlygų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *