Kaip jūs gaunate kietus pinigus nuo patikimo skolintojo?

parašė , 2015-07-11 20:48

Jei jūs norite gauti pinigus turto investicijai skubiai, tai jūs turite pabandyti gauti kietus pinigus nuo patikimo skolintojo. Tačiau, daug potencialių kreditas gavėjų neima būtino ruošimosi anksčiau, negu jie kreipsis dėl kietų pinigų. Tačiau, jei jūs norite kreiptis dėl šio fondo tipo, gyvybinis, kad jūs būtumėte kruopščiai paruoštas, ir jūs turite žengti deramuose žingsniuose atitinkamai. Šis straipsnis pabrėš ant kelių būtinų žingsnių, kuriuos jūs turite sekti anksčiau savo paraiškos kietiems pinigams.

Pirmas žingsnis turi nustatyti bendrąją sumą kietų pinigų, kuriuos jūs norite gauti nuo jūsų potencialaus skolintojo. Einamajame rinkos scenarijuje, yra skirtingų kietų pinigų skolintojų tipų, kurie išvystė specializaciją skirtinguose sektoriuose tokiuose kaip teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ypatybės, komercinės nekilnojamojo turto ypatybės ir taip toliau
Jūs turite nustatyti bendrąją sumą kietų pinigų atrodo, kurie yra naudingi jūsų reikalavimui sėkmingai operacijai verslo ar kitiems reikalavimų tipams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Anksčiau, negu jūs priartėsite prie savo tinkamo kietų pinigų skolintojo, svarbu, kad jūs turite paruošti deramą verslo planą. Labai svarbu atsiminti, kad jie paprašo, kad kreditas gavėjai panaudotų nekilnojamojo turto vertingą dalyką kaip įkeistą turtą, kad gautų šį fondo tipą. Tačiau, tai gali įvykti, kad jūs negalite surasti tinkamą nekilnojamojo turto vertingą dalyką tokį kaip turtas jūsų kaimynystėje. Viskas kurį jūs turite padaryti turi įtikinti jį, kad turtas, kad jūs norite panaudoti kaip įkeistas turtas šiam fondo tipui yra teisingas, kuris bus panaudotas šiuo tikslu.

Kitas žingsnis turi paruošti deramą išėjimo strategiją. Manoma, kad kieti pinigai yra trumpalaikis fondas ir jo fondas, paprastai neviršyja daugiau kaip dvejų metų. Ganėtinai akivaizdu, kad jis gali paklausti kreditas gavėjo, jei pastarasis nori parduoti turtą kitam asmeniui kadencijos viduje. Jei jūs sugebate parodyti efektyvų atmokėjimo planą tada yra galimybės, kad jūsų skolintojas aprūpins būtiną fondą be bet kokios sunkumo rūšies.

Jūs turite garantuoti, kad visi jūsų būtini dokumentai yra paruošti, ir jie yra noriai pasiekiami jūsų rankose. Gyvybinis, kad jūs pasiūlytumėte visas savo detales tokias kaip jūsų pajamos, vertingi dalykai, ir kredito daugybė ir taip toliau jam.

Kitas žingsnis turi vesti užbaigtą tyrinėjimą, kad jis sugebėtų žinoti detalėse apie turtą, kad jūs norite nupirkti. Jūs turite taip pat aprūpinti detales palyginamų ypatybių, kurios yra išparduotos dabartinį laiką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs turite sužinoti, kad įgudęs rangovas ir jūs turite paimti savo pasiūlymus tiek daug, kiek jūs galite. Jei jūs sugebate gauti apytikrį apskaičiavimą, kuris pabrėžia visą apimtą kainą taip pat kaip tipai palaikymo, reikalingo ir taip toliau, yra kiekvienos galimybės, kad jūs gausite tai tiek skubiai kiek galima.

Dauguma skolintojų nori tikrinti, jei kreditas gavėjas yra apskritai sudomintas, kad gautų tai lengvai. Gyvybinis, kad jūs grąžintumėte paklausimą savo skolintojo ir kad jūs turite aprūpinti visas rūšis informacijos jam trumpos laiko trukmės viduje. Jei jūs nesiimate greitų veiksmų, tai yra galimybės, kad jis aprūpins pinigus naujam kreditas gavėjui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *