Kaip jūsų kredito pavojaus analizė paveikia jūsų kreditas paskolą

parašė , 2014-01-09 13:12

Kai skolintojas sukurs paskolą, jie padarys savo reikiamą stropumą, kad įsitikintų, kad kreditas gavėjas yra geras pavojus. Asmens kredito profilio nuotrauka, tuo laiku jie prašo paskolą apims FICO daugybę, pajamas, skolos iki vertingo dalyko santykius, ir nusikalstamumą. Tačiau, vis daugiau skolintojų reikalingas labiau nuodugnios pavojaus analizės, kuri rodo ne tik nuotrauką jūsų kredito paraiškos laiku, bet taip pat ir kredito pavojaus analizę, kuri pareiškia jiems istorinį visaapimančio finansinio paveikslo požiūrį. Ši informacija yra naudinga tam, kad tik, kad nenusprendė, ar pritarti greitas kreditasi, bet ar pavojus greitas kreditasi galėtų didėti vėliau, ir greitas kreditasi neturi pritarti dėl kitų ekonominių faktorių.
Nauji Programinės įrangos Pasiūlymai Istorinės Tendencijos

Nauja analizės programinė įranga gali padėti skolintojams nustatyti, kaip jūsų kredito pavojaus analizė paveikia jūsų kreditas paskolą šiandien, taip pat kaip šeši mėnesiai nuo šiandien. Įrankių prognozė pažiūrės į istorines tendencijas ir numatys potencialų nusikalstamumą ir finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Tai gali valdyti daugialypių paskolų portfelį, kad duotų skolintojui mintį apie praradimo sunkumą ir jungtinį praradimą kreditas, kuri rodo daugiau pavojaus iki dienos. Tai sukombinuos tai su realiojo pasaulio duomenimis, rodant įvertinimą namų rajone, kadangi jie yra paveikiami ekonominių pajėgų. Tas kelias, net jei prieš tris mėnesius namai buvo verti 300.000$, jie nemano, kad įvertinimas lieka tą patį. Svarbu turėti šį tipą tikslių, istorinis, duomenys, bandant valdyti pavojų, kad, jei rajonas pradeda nukristi, skolintojas galėtų parduoti kreditus ar surasti strategijas išvengti didžiulių nuostolių.

Filtras Teisingiems Kriterijams

Įvertindami paskolą, skolintojai taip pat nori gebėjimo gręžti į duomenis ir sužinoti detales apie kreditas gavėjus ir kaip jie lyginasi su kitais kreditas gavėjais panašiame demografiniame. Tai gali padėti jiems nustatyti naują gyventojų dalį, kas galėtų padaryti geresnį pavojų negu kitos dalys ir kuria naujas rinkodaros galimybes. Duomenys kredito pavojaus analizės programinės įrangos viduje nėra beveik vienas kreditas gavėjas, tai yra apie jų į kreditas gavėjų baseinus palyginimą, kad numatytų būsimą atlikimą. Tai gali padėti skolintojams puiki gaida jų pasiūlymas, kad jie galėtų sukurti versloą su mažiausiai pavojaus kiekio.

Pavojaus vadovavimas

Pavojaus skolintojams vadovavimas yra vienas daiktas, bet nedarydamas kreditas, jie neturi verslo. Yra balansas tarp neigimo blogų pavojaus paskolų ir jokių kreditas gavėjų turėjimo, kad nupirktų jų kreditas produktus. Tokiu būdu, gera kredito pavojaus analizės programa gali padėti skolintojams kurti produktus specifiniams "pavojingų" kreditas gavėjų baseinams, kuris geriausiai tenkina jų norus, neturėdamas paneigti jų visiškai. Tai gali reikšti, kad kreditas gavėjas turės iškelti 20 procentų mokėjimą grynaisiais ar turėti ko kreditas gavėją paskoloje, bet bent jau pasirinkimas vis dar ten gauna paskolą. Tai svarbu naujiems būsto savininkams, bandantiems įsilaužti į nekilnojamojo turto rinką tiek daug, kiek tai yra skolintojams, kurie tiktai pelno, kai jie leidžia paskolą. Tačiau, greitas kreditas turi būti geru kredito pavojumi, kitaip ir kreditas gavėjas, ir skolintojas baigia tuo, kad pralaimi ant reikalo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *