SEO paslaugos: gerai ar blogai

parašė , 2014-01-23 11:39

SEO paslaugos gerai ar blogaiRinktis kažką, kas šiandien madinga ir tuo susivilioja daugelis? O galbūt, atsižvelgiant į esamą situaciją, įvertinti visus pliusus bei minusus, ir tik tada priimti galutinį sprendimą? Be abejonės, būtent antrasis variantas yra tas, kuris ir privalėtų būti pasirinktas.  Šiame straipsnyje tokiu principu, tai yra – privalumų ir trūkumų, bus įvertintos ir SEO paslaugos.

SEO paslaugos – gerai. Kodėl jas rinktis?

 • Turėsite progą „sutvarkyti“ savo svetainę iš pagrindų, kadangi viena iš sudėtinių šios paslaugų būtent su tuo ir susijusi: tvarkingi šriftai, antraštės, turinys „į temą“, nuolatinis informacijos atnaujinimas. Viskas tam, kad svetainė būti tiek patraukli klientui, tiek ir atitiktų visus Google reikalavimus.
 • Kita svarbi dalis – nuorodų į jūsų svetainę talpinimas kituose saituose. Ir šioje vietoje bus atlikta griežta „revizija“: jus reklamuos partneriai, užtikrinantys prestižą jūsų vardui.
 • SEO paslaugos nėra atliekamos izoliuotai nuo jas užsakiusiojo asmens. Priešingai, apie kiekvieno atliekamo žingsnio būtinybę klientas būna informuojamas. Į šią veiklą užsakovas gali būti įtraukiamas ir tiesiogiai – tai gali būti atliekama SEO konsultacijų pagalba. Galite surasti mus Facebook.
 • Proceso metu nurodomos konkrečios taisytinos vietos ir patarimai, kaip jas ištaisyti. Tokiu būdu asmuo prisideda ne tik prie savo verslo sėkmės augimo, bet ir prie daugiapusio asmenybės lavinimo.
 • Ir galiausiai, pagrindinis pliusas, kartu ir šios veiklos paskirtis – žinomumo internete išaugimas. Geriausiai, kad tai pasiekiama ilgam laikui.

SEO paslaugos – blogai. Kodėl reikėtų gerai pagalvoti prieš tai pasirenkant?

 • Šis procesas gali užtrukti ilgai, ilgiau, nei daugeliui užsakovų norėtųsi. Priklausomai nuo konkurentų gausos, dabartinio reitingo paieškos sistemoje ir panašiai, viskas gali užtrukti pusę metų ar net daugiau.
 • Pasiryžus investuoti į šias paslaugas, reikia būti pasirengus netikėtumams. Kai atrodo, kad galutinis tikslas ranka pasiekiamas, Google gali pateikti atnaujintą reikalavimų sąrašą. Tada paaiškėja, jog buvo eita visiškai priešinga linkme… O tada reikia pradėti viską iš naujo.
 • Jei nusprendžiama savarankiškai užsiimti šia veikla, gali nukentėti pagrindinė plėtojama veikla.

Vienas atsakymas į “SEO paslaugos: gerai ar blogai”

 1. EnterNet says:

  Seo kaip paslauga yra neatskiriama dalis internetinio marketingo. Teisingas vidinis seo yra tarsi minimalus standartas tinklapių kūrėjams. Ne paslaptis, kad seo kompanijoms tenka perdaryti beveik visą tinklapį, kad jis būtų atitinkantis vidinio seo standartus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *