Kaip pasirinkti tinkamus prezervatyvus?

parašė , 2020-08-23 19:30

PrezervatyvaiMeilei reikia saugumo. Taip pat kaip ir seksui. O saugumas dažniausiai siejamas su tinkamomis apsaugos priemonėmis, kurios apsaugo ne tik nuo nenorimo nėštumo, tačiau taip pat ir LPL. Žinoma, tokiu atveju būtini prezervatyvai, kurie gali garantuoti, jog seksas bus saugus ir po jo asmenys galės ramiai gyventi savo gyvenimą ir nesulaukti to, ko nesinorėtų.

Tiesa, šiuo metu prezervatyvai yra tokie įvairūs, tokie skirtingi, kad palyginti galimybes, įvertinti jas – tampa būtina. Jeigu iki šiol dar niekada neteko lyginti skirtingų sargių pasiūlos ir nesate tikras arba tikra, kurie geriausi – siūlome pasinaudoti mūsų mini gidu, kuris garantuoja, jog rasta kokybė – patenkins lūkesčius.

1. Pirmiausia, žinoma, dydis, kadangi jis gali užtikrinti, kad pasirinkti sargiai tinkami atliks jiems paskirtą funkciją. Paprasčiausiai vaikinai link pirkti per didelius ir sekso metu jie gali nusmukti. Tai, žinoma, blogai, tad svarbu pasidomėti – kokio dydžio sargiai Jums yra reikalingi, kad tikrai tarnautų našiai.

2. Žinoma, kitas svarbus pasirinkimo kriterijus yra storumas, kuris taip pat kinta. Šiuo metu rinkoje galima rasti ypač plonų, tačiau kai kurie baiminasi, kad labai ploni sargiai gali plyšti. Nors tokios baimės yra nepagrįstos, tačiau sekso metu labai svaru atsipalaiduoti, tad rinkitės tokius, kurie suteikia Jums ramybę. Net ir tokiu atveju, jeigu jie yra storesni.

3. Šiuo metu galima rasti sargius, kurie turi papildomas funkcijas, kurios suteikia daugiau malonumo. Tai gali būti sargiai su skoniu, kvapu, taip pat tokie, kurie turi specialius iškilumus, kurie suteikia moterims daugiau malonumo.

4. Galima plačiau domėtis ir gamintojais, kurie aptariami internete. Skaitykite, rinkitės, vertinkite ir tuo pačiu pasitikėkite gamintojais, kurie jau ne vienerius metus yra pripažinti kaip patikimas pasirinkimas.

5. Siūlome plačiau pasidomėti ir sudėtimi. Šiuo metu dažniausiai gaminami ir aktyviausiai perkami yra sargiai su lateksu. Tačiau galia rasti ir tokius, sukurti be latekso. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško sargių nesukeliančių jokių alergijų.

Visada būkite saugus, visada turėkite apsaugas, kurios leis Jums pasitikėti savimi ir tuo pačiu mėgautis meilės žaidimais nuo ryto iki kito ryto. Juk sekso nebūna per daug, tiesa?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *