Kaip pasirinkti toršerą?

parašė , 2017-09-20 07:16

Profesionalus toršerasNamai – tai vieta, kur žmonės nori jaustis savimi, atsikratyti visų rūpesčių, kompleksų ir leisti laiką taip, kaip jiems patinka. Galbūt todėl kurdami savo būstą žmonės ypatingą dėmesį skiria kiekvienai detalei. Juk nuo jų visumos ir suderinamumo priklausys, kaip jausitės ir kokias emocijas atneš buvimas savoje erdvėje. Todėl labai svarbu rinktis akies nerėžiančias spalvas, labiausiai priimtiną stilių ir iš anksto nustatyti, kokią paskirtį atliks kiekviena erdvė. Viena daugiausiai dėmesio reikalaujančių sričių, nuo kurios priklauso namų jaukumas ir juose gyvenančių žmonių būsenos – apšvietimas. Klaidinga manyti, kad kiekviename kambaryje įrengus po vieną lubinę lempą, patalpos bus pilnai apšviestos – ne ką mažiau svarbūs ir papildomi šviesos šaltiniai. Šiuo metu sparčiai populiarėjanti papildomų šviestuvų rūšis – toršerai. Kaip pasirinkti tinkamiausią?

Toršerai paprastai yra pasirenkami pagal labai panašius kriterijus, kokius taikote įprastiems šviestuvams. Vis dėlto, prieš priimant galutinį sprendimą, reikia palyginti kuo daugiau variantų ir pasirinkimo galimybių. Kad nepasiklystumėte gausiame toršerų asortimente, pateiksime keletą žingsnių, kuriais vadovaujantis namus papuošite ne tik stilinga, bet ir naudinga detale.

Medžiaga. Toršerai – itin paplitusi šviestuvų rūšis, tad jiems gaminti naudojamos įvairios medžiagos. Pagal savo poreikius ir numatomą ar jau esamą dizainą galite rinktis medinius, metalinius, stiklinius toršerus ir pan. Tik atkreipkite dėmesį, ar pasirinkta medžiaga koreliuos su kitų, tame pačiame kambaryje įrengtų, šviestuvų. Kad ir kaip norėtųsi eksperimentuoti ir pabandyti kažką naujo, tekstūros turėtų būti bent kiek panašios viena į kitą: kitaip detalės gali nederėti tarpusavyje.

Dydis. Toršerai – ganėtinai masyvūs šviestuvai, todėl įvertinkite, kokio dydžio toršeras pernelyg neapkraus erdvės arba atvirkščiai – netaps tik maža, vos pastebima detale.

Šviesos atspalviai. Kaip ir bet kokia kita apšvietimo sistema, toršerai gali būti įvairių atspalvių. Jis priklausys nuo jūsų pačių pasirinkimo. Miegamajame rekomenduojama rinktis šiltus atspalvius, darbo kambariuose – natūralią imituojančią, ryškią šviesą. Pagal poreikį šviesa gali būti ir rausva ar melsva. Žinoma, tokių atspalvių šviesą skleidžiantys toršerai labiau tiks neformalioms erdvėms, tokioms kaip vaikų, laisvalaikio kambarys ir pan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *