Kaip sulieknėjimas pakeitė gyvenimą

parašė , 2018-07-05 13:19

Nesvarbu, ar sulieknėti padėjo ciberžolės kapsulės, ar geležinė valia – jeigu tai nutiko ne dėl ligos, sulieknėjimas pakeičia gyvenimą. Apie gyvenimo pokyčius numetus nereikalingus kilogramus, įspūdžiais dalijasi Jurga.

Išbandė daug ką – atrodė niekas nepadės

Kapsules su ciberžoleKaip sako Jurga, ciberžolės kapsulės nebuvo pirmas preparatas, kurį ji išbandė siekdama sumažinti svorio. „Mano istorija yra įprasta – visados buvau apvalutė. Taip juk daug prasideda istorijų, ar ne. Na o baigiasi jos paprastai ties tuo vienu būdu, kuris padeda sulieknėti ir ryškiai pakeisti gyvenimo vingį. Taigi, lieknėjimas yra tikras stebuklas, jeigu gali tą padaryti kažkaip. O iš pradžių tenka ieškoti. Ieškai ir nerandi, kartais atrodo, kad radai, bet tai ne tiesa. Numeti, priaugi, kontroliuoji save, vėl visiškai viskas pasileidžia. Tai tokia gyvenimo kelionė, visą laiką tenka su tuo kautis, tai įprastas procesas. Na bet man tai tikrai ilgai, gal 4 metus tęsėsi ir visiškas neveiksnumas. Kai buvau nukauta ir net nekovojau. Žinojau, kad reikės kažkada, bet tarsi laukiau kažkokio smūgio. Kol vieną dieną jį ir gavau“, – sako Jurga.

Kai pasiruošė psichologiškai, ėmė sveikai lieknėti

„Būdama vos 38, nuo infarkto mirė mano teta. Ji svėrė virš 100 kilogramų ir buvo žemo ūgio. Visai kaip aš. Jai gydytojai ne kartą sakė, kad toks svoris labai apkrauna širdį. Kaip ir man. O juk ir genetika panaši. Jos silpna širdis – aš iš tos pačios veislės. Taigi, teko ruoštis psichologiškai, labai smarkiai, ir stengtis sulieknėti. Bet turėjau labai stiprią motyvaciją. Tą vienintelį kartą pradėjau lieknėti be jokio plano be jokio „nuo rytojaus“, be jokio prisirijimo iš vakaro, meluojant sau, kad nuo rytojaus pradėsiu naują metodą. Aš tiesiog iškart nustojau valgyti nesąmones, ėmiau sportuoti. Tik numetus jau kelis kilogramus, pas mane tarsi pačios atkeliavo ciberžolės kapsulės – draugė atnešė. Man tai buvo tikrai geras paskatinimas, nes aš tada supratau, kad galiu visgi gyventi tikrai taip, kaip noriu. Aš supratau, kad man nenutiks taip, kaip nutiko mano tetai. Ėmė keistis pasitikėjimas savimi, atsirado gyvenimo džiaugsmas. Tai buvo stebuklingas pokyčių metas. Kai sulieknėjau, viskas išvis pasikeitė. Kalbu apie tikrus pokyčius, o ne drabužių dydį. Atsirado naujų iššūkių, prasidėjo tikrasis gyvenimas. Viskas ėmė judėti į priekį: karjera, meilė, šeima, tikslai. Tai buvo tarsi pagaliau atleistas stabdis mano gyvenime“, – sako moteris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *