Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose laukia naujakurių

parašė , 2018-07-13 13:57

Auganti nekilnojamojo turto rinka suteikia itin plačias būsto pasirinkimo galimybes. Pastaraisiais metais itin didelio pirkėjų dėmesio sulaukia nekilnojamas turtas Pašilaičiuose – tai jaukūs, funkcionalūs, strategiškai išplanuoti daugiabučiai, tinkantys tiek jaunoms šeimoms su mažais vaikais, tiek vyresnio amžiaus pirkėjams. Naujakurius vilioja itin patogi susisiekimo vieta, privatus vidinis kiemas, galimybė greitai ir lengvai pasiekti vaikų darželius, mokyklas, prekybos centrus.

Atmintinė pirkėjams, nusprendusiems pirkti būstą

Jei galvojate apie naują būstą ir bijote pasimesti gana didelėje nekilnojamojo turto pasiūloje, siūlome bendrauti su patyrusiais NT brokeriais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti būstą, atitinkantį visus jūsų lūkesčius. Tiesa, pastarieji jums turi būti visiškai aiškūs ir nebekelti klausimų, t. y. turite žinoti, koks butas jums reikalingas, kokio dydžio, išplanavimo namus pirksite, kurioje miesto dalyje jie turėtų būti.

NT PašilaičiaiSiūlome neskubėti ir visų pirma susidėlioti aiškų prioritetų sąrašą. Svarbu prisiminti, kad apgalvoti reikia ne tik dabartinius poreikius, bet ir planuoti ateitį, pvz., galbūt dabar gyvenate dviese su sutuoktiniu, tačiau ateityje planuojate šeimos pagausėjimą, todėl jums bus aktuali tiek šalia esanti vaikų mokykla, tiek papildomas kambarys naujam šeimos nariui. Dėliodamiesi prioritetus, pagalvokite ir apie tokius aspektus kaip gyvenamoji aplinka, privatumas, poilsio erdvės, saugumas. Kitaip sakant, reikėtų susikoncentruoti ne tik ties pačiu būsto išplanavimu, bet ir aplinka, kurioje gyvensite. Ar jausitės saugiai, jei jums teks vėlų vakarą grįžti namo? Ar turėsite kur išeiti pasivaikščioti su draugais ar vaikais? Ar galėsite mėgautis privatumu? Ar turėsite poilsio erdves ramiam laisvalaikiui?

Kas lėmė AmberCity projekto populiarumą?

Naujasis AmberCity projektas sulaukia vis didesnio pirkėjų dėmesio dėl minėtųjų kriterijų realizacijos – tai šiuolaikiškas, modernus gyvenamųjų daugiabučių projektas, kuriame patogiai jausis kiekviena šeima. Projekto vystytojai rūpinasi gyventojų saugumu ir patogumu. Uždaroje AmberCity gyvenvietėje daugiabučiai namai išsidėstę aplink didelį vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio erdvės. Tai unikali erdvė, kurioje galėsite mėgautis bendravimu su kaimynais ir tuo pačiu būsite apsaugoti nuo aplinkinių akių. Rūpinantis gyventojų saugumu, daugiabučiai įrengti su rakinamomis laiptinėmis ir telefonspynėmis. Teritorija stebima vaizdo kameromis. Patogios automobilių stovėjimo aikštelės padeda išvengti rūpesčių dėl automobilio palikimo. Kokybiški, šilti ir šviesūs butai garantuoja gyvenimo komfortą ir patogumą. Funkcionalus gyvenamosios erdvės išplanavimas atitiks kiekvieno pirkėjų poreikius. Butai parduodami ne tik su daline, bet ir pilna apdaila.

Vienas atsakymas į “Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose laukia naujakurių”

  1. Aidas says:

    Pritariu, jog nusprendusiems pirkti būstą, reikėtų atkreipti dėmesį į jo saugumą. Patikimus ir modernius namų apsaugos sprendimus galite rasti čia: https://www.sauguspasaulis.lt/eldes-produkcija?c3=3205

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *