Lauko šventės apšvietimas: svarbi dalis

parašė , 2018-07-17 14:53

Vasara – švenčių metas, kuomet šviesos naktį reikia ne tik viduje, bet ir lauke. Todėl normalu, kad ir šviestuvai internetu yra perkami ne tik interjerui, bet ir lauko erdvėms.

Bent pora pastatomų šviestuvų

DubingiaiTaigi, kad apšvietimas būtų tobulas, pirmiausia pasirūpinkite esminėmis užpildančiomis šviesomis. Tai turėtų būti bent pora pastatomų šviestuvų. Gali būti didesni, skirti foto studijoms ir kitokiems reikalams. Tačiau juos turėdami, galėsite sukurti lauko šventę be nepatogumų. Nors mažesnės šviesos ir yra labai gražu, tačiau stipri šviesa reikalinga norint matyti maistą, vietas, kur gali užkliūti, ir pan. Stiprias šviesas nukreipkite į sieną arba į lubas, ir nuo jos atsispindinti šviesa išsisklaidys po erdvę.

Didelių lempų girliandos

Jaukumą suteiks girliandos. Tačiau šios turėtų būti ne tokios mažytės kaip per Kalėdas. Prireiks ir tokių, bet apie jas vėliau. Labai gerai turėti porą girliandų bent po 5 metrus iš didelių lempučių. Šviesa – ir puošmena ir būtinybė. Jas pakabinsite įstrižai, skersai, jos kryžiuosis ir švies tiesiai – bus labai praktiška ir labai gražu, romantiška atmosfera.

Šiltos spalvos jaukumas ir permatomo stiklo žavesys

Tik reikia mokėti rinktis tiek šventinius šviestuvus, tiek šviesų girliandas. Užsakinėjant šviestuvus internetu, dažnai galima pasirinkti šviesos tipą: šaltą ar šiltą. Rinkitės šiltą. Tai šiek tiek gelsva šviesa, tarsi nuo žvakės. Šalta šviesa – tarsi peršviesta per ledą, ji yra balta ar mėlyna. Tokia tinka vonios interjerui, bet ne šventės jaukumui sukurti. Dabar daug kas perka lemputes su skaidriu stiklu, kur matosi pats kaitinimo elementas ir jo šviečiamos spalvos pobūdis. Visi pavargo nuo visų moderniųjų sprendimų ir baltos šviesos LED lempų, todėl, kaip įprasta, grįžta prie jaukios praeities.

Mažos girliandos – paryškinimams

Įsigykite ir mažų girliandų. Šventėms nereikia jų kalėdinių – kurios mirksėtų ir keistų spalvas. Galėsite jas pakabinti prie saldaus stalo, apvedžioti paveikslus, veidrodžius, lentą, kurioje bus meniu arba šventės programa. Tai bus tarsi paryškinančioji šviesų girlianda, kuri tikrai papuoš šventę. Tačiau dėl šių labai neskubėkite – visada spėsite jas įsigyti, tai ne pirmo būtinumo šviesų sprendimas.

Šviestuvai po kojomis

Galiausiai, tokioms šventėms svarbu ir, kur statysite kojas. Tad reikėtų žiūrėti, kad kojas statytumėte ant gero grindinio, o ne ant pievos ar pelkės. O tą pastebėti padės žemės žibintai – pastatomi, įmontuojami, įsmeigiami aplink taką ir pan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *