Kapiliarų šalinimas lazeriu – paprasta ir efektyvu

parašė , 2016-06-15 18:32

Ryškiai matomi ir išsiplėtę kapiliarai yra viena dažniausių odos problemų nepriklausomai nuo lyties. Šie odos pažeidimai dažniausiai matomi ir atsiranda vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau neaplenkia ir jaunuolių ar net mažų vaikų. Anksčiau, atrodo, neišsprendžiama problema šiandien tapo vienos procedūros reikalas – kapiliaru salinimas tapo prieinamas tiek kaina, tiek procedūros paprastumu ir efektyvumu.

Kaip tai vyksta?

Tobulėjant technologijoms šiandien kapiliaru salinimas yra atliekamas tik lazeriu. Procedūra nėra labai skausminga ar pavojinga, randų ar pigmentacijos tikimybė be galo maža, o rezultatas matomas iš karto. Tai ypatingai aktualu moterims, kurios vis dėlto linkusios ypatingai rūpintis savo išvaizda, mat užmaskuoti ryškius kapiliarus yra beveik neįmanoma.

Kapiliarų gydymasProcedūros metu lazerio skleidžiama šviesa virsdama karščiu yra nukreipiama į kapiliarą ir taip šį sunaikina. Jeigu kyla klausimas ar tai neveikia aplink esančių kitų kapiliarų ar odos, galime patikinti, jog vanduo, kuris yra kraujagyslės sudėtyje, nesugeria tam tikrų spalvų šviesos, kurią skleidžia lazeris, todėl aplinkiniams odos plotams nieko nenutiks.

Išsiplėtę kapiliarai gali rastis ant įvairių kūno vietų, tačiau dažniausiai jie aptinkami ant skruostų, kaktos, kojų ar aplink nosį. Sunkiausi atvejai randami kojų srityse, nes kai kurios išsiplėtę kraujagyslės būna per giliai, todėl jas sunku pasiekti, reikia sudėtingesnio lazerio su ilgesnėmis šviesos bangomis arba papildomos procedūros, nors pavyzdžiui veido kapiliarams šalinti užtenka ir vienos.

Kiekvienas lazerio spindulys turi savo spalvą, kitaip sakant bangos ilgį, kurios pasirinkimą įtakoja kraujagyslės išsiplėtimas ir gylis. Paprasčiausia procedūra tenka mažoms paviršiuje išsiplėtusioms kraujagyslėms, joms naudojamos geltonos arba žalios lazerio spalvos, gilesniems ir didesniems kapiliarams yra naudojami infraraudonieji spinduliai, kurie pasiekia gilesnius sluoksnius bei yra šiek tiek pavojingesni. Tačiau nereikia nerimauti, nei viena lazerio spinduliuotės procedūra nėra pavojinga gyvybei, mat gydytojai specialistai parenka tinkamą procedūrų skaičių ir laiko intervalą tarp jų, atsižvelgiant į leistinas normas.

Ši procedūra yra populiari savo efektyvumu ir kaina, kuri yra tikrai prieinama ir mažesnių ar vidutinių pajamų klasės žmonėms, nes procedūros kaina, kurios beveik visada reikia tik vienos, svyruoja nuo 40 iki 200 eurų, priklausomai nuo kapiliarų išsiplėtimo pločio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *