Telefono apsauga

parašė , 2016-06-21 11:26

Išmanieji telefonai, kurie yra beveik kiekvieno šiuolaikinio žmogaus daiktų be kurių neįsivaizduoja savo dienos sąraše, yra daug jautresni smūgiams ir gedimams nei senieji, tradiciniai telefonai, kuriais naudojomės dar prieš dešimtmetį. Dėl šios priežasties šiandien telefonų apsaugos pasirinkimai tapo kur kas didesni – tai ne tik telefonų dėklai, tačiau ir telefonų draudimas ar telefonų ekranų plėvelės, apsaugančios nuo įtrukimų ar dūžių. Nutarėme apžvelgti šias tris telefonų apsaugos rūšis.

Maksimaliai apsaugai – triguba apsauga

TelefonaiAnksčiau minėtos trys telefonų apsaugos rūšys yra iš esmės skirtingos, todėl įsijus brangų telefoną, rekomenduotumėm naudotis visomis apsaugos galimybėmis tam, kad išvengti bet kokio pavojaus. Visų pirmiausia pradėkime nuo telefonų plėvelės. Tai viena svarbiausių išorinų telefono apsaugų, mat ji apsaugo pačią svarbiausią telefono vietą – ekraną. Ekranas užima beveik pusę telefono ploto ir yra reikalingas ne tik matyti vaizdą, tačiau ir vykdyti telefono funkcionalumą. Ekranui apsaugoti esti įvairių storių plėvelių. Pačios elementariausios yra plono plastiko plėvelės, kurios lengvai priglunda prie ekrano ir nėra brangos. Šios plėvelės puikiai apsaugos nuo nusitrinimų ar įbrėžimų, tačiau vargiai padės apsaugoti telefoną nuo ekrano įskilimų. Tvirčiausios tai plono grūdinto stiklo plėvelės telefonui. Nors skamba nekomfortabiliai, tačiau jos taip pat visai nepastebėsite, ji puikiai prisitaikys prie jūsų telefono ekrano ir apsaugos ne tik nuo nutrinimų, tačiau nukritus telefonui ant žemės galite būti tikri, kad ekranas neįskils ir nesuduš.

Toliau – telefonų dėklai. Esti trijų tipų telefonų dėklai – silikoniniai, atvečiami bei įmaunami. Silikoniniai dėklai apsaugos tik jūsų telefono nugarėlę, todėl papildomai būtinai turėsite įsigyti telfono plėvelę – tai silpniausia telefono apsauga. Saugiausi – atverčiami dėklai, kurie apsaugos ne tik nugarėlę, tačiau ir telefono ekraną, todėl telefonas bus apsaugotas iš abiejų pusių. Nebepopuliariais tapo įmaunami dėklai, kurie yra taip pat saugūs, tačiau nepatogūs, nes užima per daug laiko išėmimo ir įmovimo procesas į dėklą.

Telefonų draudimas reikalauja investicijų kiekvieną mėnesį. Ši apsauga tiesiogiai neapsaugos nuo įskilimų ar įbrėžimų, tačiau bus be galo vertinga, jei esate linkę pamesti telefonus ar tiesiog nesiseka ir dažnai juos prarandate.

O jeigų jūsų telefono jau nebeapsaugos jokia apsauga, nes šis jau sugadintas arba tiesiog norite naujo telefono ir nesiseka parduoti savo senojo, pasižiūrėkite ką siūlo http://www.telefonu-supirkimas.lt – šie telefonų supirkėjai siūlo protingas ir klientui patrauklias kainas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *