Kintama/reguliuojama normos greitas kreditas yra gera mintis dabar?.

parašė , 2012-10-22 18:08

Praėjusią savaitę mes kalbėjome apie kintamas palūkanų kreditines korteles, kurios natūraliai veda mane į apmąstymą kitų finansinių instrumentų, kurie turi daug didesnį poveikį jūsų galutiniam rezultatui. Ši mąstymo linija natūraliai veda teisę į RANKŲ ar Reguliuojamų Normos Paskolų temą. Yra šitos RANKOS kažkas vertė, žiūrinti į? Kodėl jūs norėtumėte tokio? Kas turi naudos labiausiai iš šio kreditas tipo? Aš atsakysiu visus šituos klausimus šiandien.

Pradėkime nuo RANKOS apibrėžimo. Šis kreditas tipas yra kitoks negu pastovios palūkanų normos greitas kreditas tame palūkanų norma, kurią jūs mokate, yra surištas svarbiausia norma. Jei normos kyla, tai jūs mokate daugiau. Jei normos nusileis, tai jūs užmokėsite mažiau. Tai atrodo paprasta, bet jūs turite atkreipti dėmesį į detales todėl, kad jie gali kainuoti jums didelius pinigus, jei jūs nestebite tai, ką jūs darote

Dominuojanti išmintis yra, kad kintama normos greitas kreditas yra didelė mintis, jei palūkanų normos yra aukštos ir kaip laukiama, nusileis. Kodėl tai yra atvejis? Gerai, paimkime kai kuriuos fiktyvius skaičius iliustruoti. Pasakykime, kad pastovios kreditas yra šiuo metu 15 % (kuriuo jie nėra). Taip pat pasakykime, kad palūkanų normos, kaip laukiama, mažės į vienus vienaženklius skaičius, sakys 9 % po metų ar du. Šiame pavyzdyje, reguliuojama normos greitas kreditas atrodo kaip daug todėl, kad jie paprastai siūlo žemesnę palūkanų normą, kad prasidėtų nuo (galvosūkio norma). Tada, jei jūs būsite teisingas, tada jūs užbaigsite mokėjimą daug mažiau, kadangi palūkanos pradeda smukti.

Mūsų ankstesniame pavyzdyje, būsto savininkas sutaupytų reikšmingą pinigų sumą, tik gaudamas reguliuojamą paskolą. Tipiškai, reguliuojamos normos kreditas yra daug populiaresnės per didelių procentų atlygių laikus.

Einamasis ekonominis klimatas yra labai skirtingas, tačiau. Šiuo momentu, įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra istoriniuose nuosmukiuose, taigi kodėl net svarsto RANKĄ? Priklausomai nuo terminų ir sąlygų, jūs galite vis dar gauti sandėrį. Jei jūs palyginsite tai su pastovia palūkanų norma, reguliuojama norma pradžioje bus net žemesnė, kad sugundytų jus į kreditas gavimą. Trumpalaikė strategija gautų paskolą iš tikrųjų žemame kurse ir paskui paversti į pastovią paskolą anksčiau, negu palūkanų normos pradės grįžimą vėl. Jei jūs planuojate padaryti tai, įsitikinkite, kad nėra jokių mokesčių už pakeitimą ir kad santaupos nebus suvalgytos viršuje, iš naujo finansuodamos mokesčius.

Bankai yra labai protingi, ir jie tik neatiduoda savo pinigų taip būti atsargūs. Saugesnė strategija čia nueina žemiausiai pastoviai greitas kreditasi, kurią jūs galite surasti. Uždarykite savo paskolą su geriausios kokybės žema palūkanų norma tuo metu, kai jūs vis dar galite. kreditas su tokia žema palūkanų norma turėjimas leis jums nupirkti didesnius namus su tuo pačiu mėnesiniu užmokesčiu. Tai yra taip pat pirkėjo rinka taip, jei jūs žiūrite į namų pirkimą, tai yra iš tikrųjų geras laikas investuoti kapitalą į namus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *