Pasiruoškite banko greitas kreditasi.

parašė , 2012-11-01 08:08

Įsitraukimas į banko paskolą truputį panėšėja į įsitraukimą į interviu. Pirmi įspūdžiai turi reikšmę taip pat kaip paruoštas su klausimais, kuriuos jūs galite turėti bankui ir atsakote, kad duotumėte bankui. Tai yra visada geras praktikos paklausimas iš anksto ir prašo, kokių informacijos rūšių kreditas pareigūnas klaustų, tokiu būdu jūs galite turėti informaciją čia pat.

Žinojimas, ką kvalifikacijos anksčiau taiko yra taip pat gera sėkminga strategija. Daug bankų lauks jūsų turėti pastovias pajamas minimumui šešių mėnesių, daugiau už metus, kad apdirbti jūsų paskolą. Jei jūs nebūsite ten dar, jūs norėsite laukti anksčiau, negu jūs paskirsite susitikimą su kreditas pareigūnu. Kiti reikalavimai, kuriuos jūs galite aprūpinti iš anksto turi atlyginti kredito nuostolius ir įsitikinti, kad jūsų kredito istorija yra laisva nuo bet kokios neigiamos veiklos bent jau šešis mėnesius anksčiau, negu jūs nusiųsite savo paraiškoje
Mokėkite grynaisiais už tam tikrą skolą tuo metu, kai jūs esate joje, turėdamas žemesnę skolą į pajamų santykį apsaugos jūsų galimybes. Bet kokios nesenos ar aktyvios raudonos vėliavos ant jūsų kreditingumo ataskaitos tiktai gaus jūsų kreditas paraišką, paneigtą paskubomis.

Kai tik jūs tikrai nustatote savo paskyrimą su kreditas pareigūnu, renkate nesenus mokesčio galiukus, banko sąskaitos tvirtinimus ir jūsų kreditingumo ataskaitos kopiją. Jei jūsų greitas kreditas nebus gauta, tai gali būti jūsų interesų išrikiuoti pasirašantįjį kartu su kitais dėl visa ko, kreditas pareigūnas mano, kad jūs galite būti pavojumi. Bankai prisiima taip daug rizikos iš savo skolinančių praktikų kiek galima. Keli gali net reikalingas įkeisto turto, jei jūsų greitas kreditas nėra turtui. Tai duoda bankui būdą atgauti jų pinigus, jei jūsų greitas kreditas eina blogai.

Žinokite, kokia greitas kreditas tiks jūsų poreikiui, nueikite į savo susitikimą, padarytą jūsų namų darbą, sutvarkykite visus savo dokumentus ir pristatykite save profesiniame būde. Klausykite pasiūlymų, kad pagerintumėte jūsų padėtį, jei jūsų greitas kreditas yra paneigta ir užimti daug laiko, kad padarytų būtinus pakeitimus. Kai jūs esate vienas žingsnis prieš banko laukimą, jūs esate tinkamesnis gauti pritarimo padėtį.

Finansinė padėtis šiandienėje visuomenėje pastumia bankus būti labiau rinktinis negu kada nors su kreditas praktikomis. Teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo norma ant namų yra varomoji jėga bankams, kad būtų labiau net rinktinė su kreditas gavėjais. Žinokite tai, kas jūs įsitraukiate ir ruošiatės iš anksto, kai jūs tikitės išimti bet kokios rūšies banko paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *