Iš naujo finansuokite greičiau su šiuo kreditas kontroliniu sąrašu

parašė , 2012-11-11 19:31

Yra daug detalių, kad svarstytų, kada jūs iš naujo finansuojate paskolą. Vienas iš pirmų klausimų, kuriuos jūs turbūt užduosite savarankiškai yra:

"Po to, kai aš pateikiu savo paraišką, kokią informaciją ar dokumentaciją aš turėsiu aprūpinti skolintoju?"

Tuo metu, kai kiekviena situacija yra skirtinga, mūsų skolintojai sako, kad kiti dalykai mūsų kreditas Finansų iš naujo Kontroliniame sąraše yra būtini bet kokiems finansams iš naujo:

2 naujausi paystubs kiekvienam kreditas gavėjui

Jūsų paystubs parodys jūsų skolintojui daug daiktų. Pirma, jie įrodys, kad jūs esate samdytas. Antra, jie patikrins jūsų pajamas ir garantuos, kad jos deri su kiekiu, kurį jūs atskleidėte ant savo paraiškos. Trečia, jūsų pajamų kiekis aprūpins pagrindą skolos iki pajamų santykio skaičiavimą, kurį jūsų skolintojas padarys, kadangi jie pritaria kiekiui, jūs norite pasiskolinti

Priežastis, kad 2 paystubs yra reikalingi yra tokia, kad tai padeda skolintojui įvertinti jūsų pajamas tiksliau tuo atveju, jei jūs turite neįprastai aukštą atlyginimą dėl bonuso ar skatinamojo mokesčio.

Jei kiekvienas kreditas gavėjas yra savisamdytas, kad kreditas gavėjo federalinė pajamų deklaracija nuo praėjusių 2 metų

Pajamų deklaracija leidžia skolintojui įvertinti savisamdyto kreditas gavėjo "apmokestinamas pajamas." Jei jūs apimate daug susijusių su verslu išskaitymų ant savo pajamų deklaracijos, kad nuleistumėte jūsų apmokestinamas pajamas, laukti jūsų skolintojo užduoti papildomus klausimus, kadangi jie dirba, kad tiksliau matuotų jūsų pajamas, kad garantuotų sveiką skolos iki pajamų santykį.

W2s nuo ankstesnių metų kiekvienam kreditas gavėjui

Tuo metu, kai paystubs duoda skolintojui naujausią pajamų nuotrauką, W2 rodo kreditas gavėjo pajamas praėjusius kalendorinius metus ir įspėja skolintoją, jei pajamų informacija apie W2 yra kitokia negu kiekis, šiuo metu uždirbtas.

Naujausios santaupos, tikrinimas, investicija, 401 (k), ir pensijos tvirtinimai dėl kiekvieno kreditas gavėjo

Prie aprūpindamas šituos tvirtinimus, jūs parodysite jūsų skolintojui, kad jūs turite fondus, kuriuos jūs ketinate panaudoti mokėjimui grynaisiais ar reikėsite tam, kad uždarytumėte kainas. Antra, skolintojas gali įvertinti jūsų einamąją sąskaitą, kad įsitikintų, kad jūs ne dažnai užsitraukiate mokesčius už nepakankamus fondus – kuris sako skolintojui, kad jums gali būti nelengvai, darydamas jūsų užmokesčius. Trečia, skolintojas ieško paskolų, kurios galbūt nepasirodė ant jūsų kreditingumo ataskaitos.

Būsto savininkų draudimo poliso kopija

Kaip tik taip, kaip jūs privalėjote turėti būsto savininkų draudimo polisą vietoje anksčiau, negu jūs gavote savo originalią paskolą, jūs taip pat turite įrodyti, kad jūsų politika yra vis dar tiesą sakant. Papildomai, jei jūs privalėsite turėti sąlyginio įsipareigojimo sąskaitą mokesčių ir draudimo, jūsų draudimo užmokesčio kiekis bus panaudotas, kad padėtų nustatyti, kiek jūs turėsite padėti tame pranešime.

Naujausios mokesčio sąskaitos kopija

Jūsų mokesčio sąskaita rodo mokesčių kiekį, kad reikalingumas, kuris būtų užmokėtas už jūsų turtą ir, taip pat parodys, jei buvo koks nors liapsusas tame užmokestyje. Tuo atveju, jei jūs privalote palaikyti sąlyginio įsipareigojimo pranešimą, svarbiausias pranešimo tikslas sutaupys jūsų mokesčio užmokesčio kryptimi, ir jūsų sąskaita parodys apie tai, kiek jūs turėsite užmokėti (ir jeigu ne) kasmet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *