Kokiai greitas kreditasi jūs ruošiatės?.

parašė , 2012-08-23 17:10

Aš niekada ganėtinai nesupratau viso skirtingo kreditas pasirinkimo, pasiekiamo žmonėms, gaudamas paskolą. Anksčiau, negu aš nupirkau savo pirmą namą, aš niekada iš tikrųjų negalvojau apie jį ir visada manydavau, kad kiekvienas turėjo tą pačią kreditas rūšį. Aš negalėjau tikėti tuo, kai mano draugas davė man šimtus bukletų ir žiniatinklio svetainių, kad pažiūrėtų į, kad apsispręstų, kokios kreditas aš norėjau. Aš sugebėjau apriboti tai truputėlį; į tris kreditas kategorijas, kurias atrodo, dauguma žmonių naudoja. Jie yra svarbiausios kreditas, Alt-A kreditas ir Subkreditas. Jei jūs esate kažkas kaip aš ir supainiotas su visu pasiekiamu pasirinkimu, aš galiu sugebėti padėti jums lauke nedaug. Nors yra pagrindinės rinkos krizės šiuo metu, neskaudina žinoti tuo, kas yra parduodamas

Tokios kreditas pasireiškė prie dokumentacijos ir kredito standartų, nustatytų dviejų Vyriausybinio Remto Objekto, Fannie Mae ir Freddie Mac. Manoma, kad šitos kreditas yra svarbiausios, kadangi jie sutinka šitų dviejų vyriausybės organų standartus. Subsvarbiausi skolintojai įkuria savo normas ir mokesčius ant tų pačių faktorių kaip svarbiausi skolintojai. Tai tipiškai reiškia tai, kuo žemiau jūsų kredito rezultatas, tuo aukščiau normos ketina būti ir mažesnis mokėjimas grynaisiais. Kažkas, kas negali ruoštis svarbiausiai greitas kreditasi gali nuspręsti nueiti sub – greitas kreditas vietoj to.

Jūs galbūt išgirdote apie B-popierių, artimas svarbiausias ar antras atsitiktines kreditus, ir jie yra visos rūšys sub – kreditas. Subsvarbiausia trukmė siejasi su paskolomis, kurios nesutinka Fannie Mae ar Freddie Mac nurodymų ir gali būti pavojingos ir kreditas gavėjams ir skolintojams. Subsvarbiausi pretendentai gali turėti blogus kredito reitingus, ir tokiu būdu mokesčiai ir normos yra aukštesni, kad apimtų didesnį pavojų. Sub – greitas kreditas yra taip pat pasiūlyta pagal normą, kuri yra aukštesnė, negu A-popierius skolina dėl šio suprasto pavojaus. A-popieriaus kreditas yra tipiškai kreditas gavėjams su gera kredito daugybe 620 ar aukščiau bet galbūt nesutinka visų standartų, nustatytų Fannie Mae ir Freddie Mac. kreditas gavėjo skolos iki pajamų santykis ir kreditas iki vertės santykiai gali būti aukštesni negu tai, kurį GSE’s leidžia. A-popieriaus kreditas yra suprastos kaip būdamas pavojingesnis negu svarbiausios kreditas ir mažiau pavojingos negu subkreditas, ir nukritimas tarp dviejų kategorijų.

Pašalindami kredito reitingus, GSE standartai gali taip pat būti ganėtinai griežti dėl pinigų prieš jūsų kreditas ir turto tipo namus, tikslą pasiskolinimo. Jei jūs esate vienas asmuo, žiūrintis į penkių miegamojo pirkimą namo, jie galbūt nėra per atlaidūs. Daug žmonių kreipiasi dėl svarbiausios kreditas, kad prasidėtų nuo, ir galbūt neatitinka vieno iš skolinančių faktorių ir tokiu būdu išsirenka A-popieriaus paskolą ar subpaskolą. Jūsų kredito reitingas yra vienas iš svarbiausių sprendimo faktorių į tai, kokią paskolą jūs sugebėsite gauti. Daug skolintojų siūlo visus kreditas tipus, tokiu būdu jie sugebės kalbėti jūs per pasirinkimą ir padėti jums priimti sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *