kreditas buvo mis-parduotos?

parašė , 2014-02-10 14:04

Dauguma pagrindinių Jungtinės Karalystės bankų, pastaraisiais metais, privalėjo užmokėti kompensaciją savo klientams diapazonui produktų, kurie buvo mis-parduoti. Šitie produktai apėmė užmokesčio apsaugos draudimą (PPI), pensijas ir šelpimą, ir kitas didelis skandalas galėjo būti paskolomis, tipiškai vienas iš didžiausių finansinių įsipareigojimų, kuriuos asmenys kada nors išims jų gyvenimo trukmėje.

Palūkanos tiktai įkeičia, tikėtina bus vienas iš svarbiausių produktų, už kuriuos bus reikalavimų mis-parduoti (padrąsintas kompanijų, kurios pasielgs su moliusku bet kokios gautos kompensacijos įpjovimui) todėl, kad milijonai Jungtinės Karalystės kreditas gavėjų tiktai moka palūkanas dėl savo vidaus kreditas ir neprivalėjo padėti atmokėjimo planą į vietą
Tie, kurie tikrai padėjo atmokėjimo planą į vietą šelpimo formoje taip pat randa, kad planas nesutinka tikslo atmokėjimo kiekio, dažnai palikdamas reikšmingą trūkstamą kiekį.

Tokiu būdu yra daug reikalavimų mis-pardavimo už diapazoną finansinių produktų, bet tik kas yra iš tikrųjų kaltas?

Tai yra kreditas patarėjai ir brokeriai, ar tikri nusikaltėliai yra skolintojai savarankiškai, kurie turėjo atsakomybę pritarti kreditas greitas kreditasi?

Bankai ir kitos skolinančios įstaigos yra atsakingi už kiekvienos kreditas pasirašymą, bet nepaprastai sunku įrodyti, kad greitas kreditas buvo mis-parduota ir kad kažkokia aplaidumo forma įvyko. Ir skolintojai, ir brokeriai dažnai pasielgia sąžiningai ir laikosi egzistuojančio reguliavimo; tiktai su nenumatymu greitas kreditas gali būti pamatyta kaip ne tinkamas tikslu. Kur tas argumentas nesistoja įvertina sukūrimą kliento, žinančio tam tikrų kreditas tipų pavojus; bet, vėl, sudėtinga įrodyti, kad klientas nesuprato pavojų, ypač kadangi jie pasirašys tinkamus dokumentus tokius kaip Pagrindinės Faktų Iliustracijos.

Tačiau, padidėjimas kreditas kreditas gavėjų reikalavimų mis-pardavimo galėjo paveikti kreditas brokerius daug daugiau, negu skolintojai, net situacijose, kur brokeriai gali įrodyti, kad greitas kreditas nebuvo mis-parduota. Tai yra todėl, kad, nepriklausomai nuo rezultato, brokerį vis dar apkaltins kiekvienam reikalavimui, net jei tai negali būti įrodoma.

Tai galėjo būti priežastis kai kurių kompanijų, užsitraukiančių kainas tiesiog dėl spekuliatyvių plokščiadugnių valčių kreditas klientų, padrąsintų reikalavimų kompanijų, siekiančių gauti naudą nuo situacijos.

Daug sudėtingiau įrodyti, kad greitas kreditas buvo mis-parduota negu kiti finansiniai produktai todėl, kad kreditas yra reguliuotas produktas, kas reiškia, kad brokeriai privalo pateisinti savo patarimą ir parodyti, kad produkto ir kreditas reikalas, kurį jie rekomendavo yra tinkamas klientui. Dėl šios priežasties reikalavimų valdymo įmonės tikėtina suras tai daug sunkiau, negu jie galėtų laukti, kad sukurs kompensaciją už klientus, kurie mano, kad jų greitas kreditas buvo mis-parduota. Bet galų gale tai yra bankai ir gyvenamųjų namų statybos bendrijos, kurios yra atsakingos už produktus, kuriuos jie suprojektavo, pritarė ir pardavė. Būtent šitos skolinančios įstaigos išrado savo savus kriterijus tam, kad sutartų dideles kreditas kreditus ir ne kreditas brokerius, kurie yra efektyviai tarpininkai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *