Kas reiškia turėti atvirkštinę paskolą?

parašė , 2014-02-25 14:44

Su gyventojais, gaunančiais vyresnįjį, ir tą bangą demografinio sprogimo metu gimusių vaikų, siekiančių pensinį amžių ir už, naujas būdas paskolinti ir pasiskolinti pinigų buvo reikalingas. Ne kiekvienas pavieniui pensininkas turėtų garantuotą pensijos kaupimo ir išmokėjimo planą ar pakankamai santaupų, kad pasistūmėtų dvidešimt metų ar daugiau.

Tačiau, daug pensininkų tikrai turi namus, su kuriais atsiskaito ar daugiausia atsiskaityti, ir tai yra, kur kreditas pramonė įžengė ir sukūrė visiškai naują produktą kaip problemos sprendimą.

Kas Yra Atvirkštinė greitas kreditas?
Atvirkštinė greitas kreditas yra greitas kreditas, kur būsto savininkas pasiskolina pinigų su jų namais kaip įkeistas turtas taip pat kaip bet kokia kita greitas kreditas. Tačiau, šiame scenarijuje kreditas gavėjas jau valdo namus ir kelias reguliarių taisyklių, ir parametrai neprisitaiko.

Vienam, kažkas, išimdamas atvirkštinę paskolą neturi padaryti jokių užmokesčių paskoloje, ir jų kredito istorija yra didžia dalimi nereikšminga. Kadangi nėra jokių užmokesčių, neturi būti jokių pajamų, taip pat. Asmuo, išimantis paskolą, turi kreditas kiekį, kad panaudotų kaip jų gyvenantys pinigai per jų išėjimo į pensiją metus. Kadangi namai yra naudojami kaip įkeistas turtas greitas kreditasi, sąlyga yra tokia, kad tai turi būti parduodama, kai savininkas praveda ar nusprendžia perkelti, kad grąžinti paskolą. Kartais, įpėdiniai sugeba apsispręsti, ar jie nori parduoti namus, kad grąžintų paskolą ar tik grąžintų paskolą savarankiškai ir sulaikytų namus.

Kaip Procesas Dirba?

Natūraliai, atvirkštinė greitas kreditas yra pasveikintas pasirinkimas daugeliui pensininkų, kurie valdo jų savus namus. Tai įgalina juos gauti prieigą prie grynųjų pinigų didelio kiekio tuo laiku, kai jie negalėtų turėti daug, kad nueitų aplink. Žinoma, sutartis kaip tai turi turėti kelis teisėtus parametrus, kad duotų naudos ir kreditas gavėjui ir skolintojui.

Kad prasidėtų, skolintojas atvirkštinėje kreditas situacijoje turi garantuoti, kad kreditas balansas niekada neviršis teisingos namų rinkos vertės. Turėdamas galvoje, kreditas gavėjas negali niekada būti skolingas daugiau, negu namai yra verta. Tai įgalina vyresniuosius gauti prieigą prie jų namų teisingumo, nesijaudinant dėl būsimų rinkos verčių ir svyravimo.

Kad turėtumėte teisę atvirkštinei greitas kreditasi, jums turite būti bent jau 55 metai ir jei jūs turite sutuoktinį, jam ar jai turi taip pat būti bent jau 55 metai. Minimalus kiekis atvirkštinei kreditas greitas kreditasi yra 20.000$, ir maksimumas yra 750.000$. Kiekis kurį kreditas gavėjas gauna priklauso nuo namų ir namų vietos amžiaus, vertės. Nepriklausomas naminis įvertinimas yra atliktas, kad nustatytų namų vertę. Už nieką iš baigiamųjų kreditas kainų neužmoka iš kišenės kreditas gavėjas.

Visi pinigai, gauti kreditas gavėjo atvirkštinėje paskoloje, yra be mokesčių, ir kreditas kiekis neturi jokio padarinio bet kokios vyriausybės pašalpos, kurią kreditas gavėjas gali gauti. Iki tol, kol kreditas gavėjas ir jo ar jos sutuoktinis gyvena name, jokie mėnesiniai užmokesčiai nėra reikalingi.

Kai kurie Paplitę suklydimai

Kai kurie žmonės mato atvirkštinę paskolą kaip kelią bankams ir kitiems skolintojams, kad pasinaudotų pagyvenusiais žmonėmis, ir kaip toks ten yra daug klaidingų pažiūrų apie procesą.

Daug žmonių mano, kad skolintojas valdo jūsų namus, kai tik pinigai yra paskolinti lauke. Tai nėra teisinga, kadangi kreditas gavėjas lieka ant pavadinimo kaip namų savininkas. Jūs turite užmokėti savo nuosavybės mokesčius ir turėti būtiną naujausią draudimą, bet jūs valdote namą.

Kai kurie žmonės mano, kad baigiamosios kainos yra neįprastai aukštos ir paims didelį jūsų kreditas kreditas gabalą. Iš tikrųjų, mokesčiai yra panašūs į bet kokį kitą kreditas produktą ir keisis priklausomai nuo to, ką jūs samdote teisininko konsultacijai ir kitoms paslaugoms. Ir kadangi mokesčiai tikrai atitrūksta visa suma kreditas, ne iš kišeninių išlaidų, kada nors užsitrauktų.

Jūs negalite būti priverstas iš jūsų namų iki tol, kol jūs ar jūsų sutuoktinis esate gyvi ir gyvenantys ten. Kadangi nėra jokių mėnesinių užmokesčių, nėra jokio būdo, kuriuo skolintojas gali pašalinti. Jei jūs gyvenate, kol jums nesate 120 metų ir nusprendžiate pasilikti name, tai yra jūsų reikalas. Jūs galite taip pat panaudoti kreditas kiekį tam, kam jūs norite išleisti jį. Jūs nesate suvaržytas bet kokiu atveju iki to, kam jūs leidžiate tai. Dauguma naudojimo tai pragyvenimo išlaidoms ir tik pasigėrėjimui jų auksinių metų, bet tai visiškai yra jūsų reikalas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *