Detalės apie krūtinės didinimo operaciją

parašė , 2019-02-13 22:57

Jeigu manote, kad Jūsų krūtinė yra per maža ir tai Jums sukelia labai daug kompleksų – tokiu atveju siūlome skirti daugiau dėmesio gydytojui, kuris gali padėti jai vizualiai atrodyti kiek didesnei. Dažniausiai pasirenkamas krūtinės didinimas riebalai, kadangi tik pagerintas liemenukas niekada neatstos tikro krūtinės, kuri atrodys puikiai net ir tada, jeigu nusiimsite drabužius.

Kol vieni džiaugiasi, kad krūtų didinimas riebalais pakeitė jų gyvenimą, tuo tarpu kiti teigia, kad baisu atlikti kosmetinę operaciją.

Pirmiausia norime akcentuoti, kad krūtų didinimas tai ne tik kosmetinė operacija. Daugeliu atveju tai Jūsų formų dailinimas ir tuo pačiu psichologinės būsenos gerinimas. Kad pagaliau pavyktų atrodyti taip, kaip Jums labiausiai patinka ir taip, kaip galėsite jaustis geriausiai.

  • Reikalingas minimalus pasiruošimas prieš operaciją. Jis gana greitas ir paprastas, tačiau reikalingas, tad skirkite šiek tiek liko pasiruošimui, kad pavyktų jaustis ramiai, kad operacijos lauksite visiškai saugiai ir žinodamas viską, ką reikia žinoti.

  • Tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad reikia žinoti ir kaip gydytis, kad operacijos palikti randeliai kuo greičiau užgytų. Vėlgi, domėkitės pats ir tuo pačiu pasitarkite su chirurgais, kurie Jums atsakys į visus klausimus.

  • Taip pat įvertinkite ne tik kiek kainuoja pati operacija, tačiau tuo pačiu ir kiek vėliau gali reikti papildomų investicijų, kurios padės krūtinę palaikyti gražia bei elastinga.

  • Nuspręskite iš kurios viltos bus nusiurbti riebalai, kurie bus implantuojami į krūtinę.

  • Žinoma, tuo pačiu siūlome nepamiršti skaityti kitų žmonių atsiliepimus, kadangi kitų patirtys labai dažnai padeda paprasčiau apsispręst, ar jums pačiam operacija yra reikalinga.

  • Apgalvokite, ar gyvenimas su nauja krūtine atitiks Jūsų lūkesčius. Daugelis daug tikisi, tačiau ne visada lūkesčiai būna patenkinami.

Kuo daugiau žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad krūtų didinimas riebalais bus geriausias jūsų pasirinkimas. Svarbiausia skirti laiko smulkmenų aptarimui, suderini smulkmenas, įvertinti jas ir džiaugtis, kad pavyktų rasti tai, kas Jums labiausiai patinka.

Atrodykite taip, kaip Jums atrodo geriausia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *