Mažos įmonės kreditas gavimas nėra lengvas

parašė , 2013-12-12 19:57

Šiandienis skolinantis klimatas yra atšiaurus. Paskolų gavimas yra tačiau ypač sudėtingas mažai įmonei.

Ar jūs pradedate verslą, ar norite išplėsti egzistuojantį, gaudamas finansavimą yra pagrindinis faktorius verslui išlikti.

Jei jūs būsite kraunantis pumpurus verslininkas, jums reikės kreditas, kad gautumėte apyvartinį kapitalą jūsų verslo paleidimui. Bankai yra skeptiški apie pinigų į paleidimą skolinimą, tokiu būdu jūs geriau ruošiatės iš anksto sunkioms deryboms! Jie nesidomi tuo, kas jūs manote, kad jūsų minties potencialas yra – jie norės būti garantuoti, kad jūsų verslas sugebės atsiskaityti su greitas kreditas.
Kai laikas ateina jūsų verslui, kad padarytų kapitalo įdėjimus, didinti jūsų darbo jėgą, ar judėti į didesnę erdvę, gaudamas paskolą yra beveik visada reikalingumas. Didesnėms investicijoms, trukmės greitas kreditas gali būti geresniu pasirinkimu.

Skirtingi bankai turi skirtingus standartus kai prieita prie pinigų į firmas skolinimo.

Jie kartais reikalingas, kad verslas būtų tam tikras dydis.

Bet apskritai, kad net svarstytų jūsų paraišką, jie reikalingas, kad greitas kreditas būtų kietam verslo tikslui. Tai reiškia, kad, lošdami, galvodami, pasyvi investicija, piramidės pardavimai yra neabejotini. Bankas norės žinoti tai, kam jums reikia pinigų, ir bus jūs sugebėti atsilyginti – visiškai ir laiku.

Štai kodėl jūs turėsite paruošti kai kuriuos dokumentus, kurie parodys, kodėl verslo greitas kreditas yra būtina, ir kad jūs esate geras pavojus. Paprastai, dokumentai, kurių jūsų paklaus yra kietas ir išsamus verslo planas, pinigų cirkuliacijos projektavimas bent jau metus, asmeninę ir verslo kredito istoriją, asmeninę garantiją nuo visų verslo savininkų ir taip toliau.

Kartais jūsų paprašys aprūpinti praėjusią verslo pajamų deklaraciją, kad parodytumėte, kaip yra jūsų verslas, darantis finansiškai, ir kredito padėties rangų skalėje pranešimas.

Jie bus asilai jūsų gebėjimas sumokėti pinigus. Verslo ir asmeninių vertingų dalykų turėjimas turi didžiausią reikšmę. Jūs turėsite būti paruoštas pasakyti skolintojui, ką jūs norite padėti iki saugaus greitas kreditas: automobilis, namas, ar kažkas kita vertės. Jei jūs nepajėgtumėte užmokėti, tie vertingi dalykai bus parduoti dėl kreditas grąžinimo.

Pasakykite jiems, kiek pinigų jūs asmeniškai norite padėti į jūsų verslą. Tai parodys skolintojui jūsų įsipareigojimą.

Parodykite jiems įrodymą savo profesinės ekspertizės, laipsnis jei sietas su įmone, pokalbiu apie jūsų foną. Pasistenkite, kad įtikintumėte skolintoją, kad jo pinigai įeina į dešiniąsias rankas!

Pasiruoškite iš anksto, ir jūsų galimybės gerės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *