Kintamos normos ir pastovios palūkanų normos kreditas

parašė , 2013-11-27 08:09

Kreipdamasis dėl kreditas, kiekvienas tipiškai turi išsirinkti tarp kintamos normos ir pastovios palūkanų normos. kreditas yra suprojektuotos, kad pritaikytų poreikį verslo ar asmens ir aprūpintų kapitalą, kad finansuotų verslo iniciatyvas ar asmeninį poreikį. Sąlygos, kredito kriterijai ir mokesčiai prisitaiko prie kintamų normos ir pastovios palūkanų normos paskolų. Prieš sprendimo priėmimą, geriau tapti daug žinantis apie abu pasirinkimą. Kintamos normos ir pastovios palūkanų normos kreditas turi skirtingas ypatybes.

Kintamos normos kreditas:

Kintama norma yra tipiškai nustatoma skolintojo ir gali mažėti ar padidėti, kad eitų kartu su besikeičiančiomis rinkos sąlygomis ir yra surišta piniginiais matais. Finansų įstaigos tipiškai prideda, kad procentiniai dydžiai nurodo į svarbiausią normą
Mėnesinė įmoka svyruos kaip palūkanų normos padidėjimas ar mažėjimas.

Padidėjimas ar palūkanų normos mažėjimas yra rezultatas pagrindinių etaloninio testo palūkanų, kurios keičiasi retkarčiais. Kintamos palūkanų normos yra paprastai peržiūrimos kas ketvirtį ar pusmetiniai (kas šešis mėnesius ar du kartus per metus). Normos pasirinkimas taip pat vadina reguliuojama norma ir paprastai kainuodavo mažiau, negu pastovios palūkanų normos greitas kreditas, dėl to, kad kreditas gavėjas prisiima palūkanų normos riziką.

Šis normos tipas siūlo lankstumą. Jūs galite padaryti papildomus užmokesčius ir atsiskaityti su greitas kreditas greičiau be nubaudimo kaltinimų. Kai būtinas, jūs galite perpiešti papildomą atmokėjimą, kurį jūs padarėte. Darydamas papildomus užmokesčius ir neperpiešdamas jūsų sumažins kreditas trukmę ir sutaupys ant palūkanų.

Pastovios palūkanų normos kreditas:

Nustatytų palūkanų normos nesikeičia per jūsų kreditas kontrakto periodą, ir įmoka lieka tą patį visur sutartame kontrakto periode. Šis normos pasirinkimas saugo jus nuo palūkanų normos padidėjimo ir aprūpina draudimą pastovių įmokų ir tipiškai siūlo didesnę palūkanų normą, bet yra be rinkos pavojų. Skolintojas neša palūkanų normos pavojų.

Su kiekviena įmoka, kurią jūs darote į savo paskolą, jūs mokate palūkanas taip pat kaip mokate dalį principinės skolos. Nuostabu pamatyti skolą mažėjant, kadangi jūs darote užmokesčius.

kreditas yra suprojektuotos, kad pritaikytų poreikį verslo ar asmens ir aprūpintų kapitalą, kad finansuotų verslo iniciatyvas ar asmeninį poreikį ir sąlygas, kredito kriterijai ir mokesčiai prisitaiko prie abiejų normos pasirinkimo.

Tai lieka jūsų sprendimą, kuris pasirinkimas tiks jūsų poreikiui geriausiai, bet rekomenduojama, kad jūs kalbėtumėte su konsultantu ir pabrėžtumėte savo specifinį poreikį. Visada svarbu priimti gerai informuotą sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *