Namuose kreditus proporcingas namų JK specialus statusas

parašė , 2012-04-05 11:39

Manyti, kad yra daug vaikų namuose, dažnai turite laukti gauti jūsų poreikius kreditas nustatyti. Tačiau vienas vaikas žino, kaip gauti savo poreikius, įvykdyti. Neigimą valgyti vieną kartą buvo jo tėvai, žemyn į jo kelio. Namų Jungtinėje Karalystėje turėti panašų statusą, tarp paskolų teikėjams. Pirmenybė, kad namų savininkai mėgautis namuose kreditas padarys nuomininkų zazdrosnym.

Bet koks domysłach apie priežastis už šį pasirinkimą.

Gerai, leiskite man pranešti jums. Tai namų, kurie yra centre. Tarp kelių turto formos užtikrinimo priemonės, užtikrinant grąžinimų, namų formos saugiausia Lažinkis už skolintojui. Pagrindinis komandas didžiausia kreditas suma iš kreditas teikλjas. Tai spyruoklės dėl dviejų veiksnių:
o Visų pirma, skolininkų palaikykite buveinės kaip vertinami turėjimas. Ateikite nepriklausomai, jis nėra pasirengęs prarasti namuose. Nors namų suteikti saugų būstą, daug žmonių turi savo namuose prie nuotaikos. Tokių fone, skolininkų ne kada nors imtis priemonių, nekelia pavojaus savo namuose.

o Antra, namų yra nekilnojamąjį turtą. Skolininkui negali paleisti su savo namus. Nei jie gali parduoti savo namus, kreditas teikėjas turi medziagos padangu remontui nuosavybės dokumentus, nėra.

Abu šie veiksniai stiprinti tikėjimo, kad namų kelia nedidelę riziką dėl paskolų teikėjams. Paskolų teikėjų galite gauti be pastangų skolinti pinigus. Atkūrimo per bylinėjantis yra skausminga ne tik skolininkų, bet ir paskolų teikėjams. Todėl, paskolų teikėjai ieškoti būdų, kuriais jie gali gauti pinigus atgal, be jokių hassles.

Namuose kreditas yra vienas toks žingsnis.

Nors anksčiau namuose kreditus turi būti užtikrintos kreditas tik, šiandien neužtikrintas kreditus per sudaro dalį namuose kreditus. Todėl namuose kreditas yra ne tik tam tikros kategorijos paskolų.

Užtikrintos namuose kreditas yra siūlomas nuo namų nuosavybės. Nuosavybės vertybinių popierių vertė hcg dieta namo, kad ji gali gauti, jei jis yra parduodamas. Ji bus rekomenduojama atskaityti visus hipotekas jau prieš namuose ir vis dar nesumokėtos. Tai yra nes tik likutis nuosavo kapitalo ne įkeisti, bus kompensuojama kreditas teikėjas.

kreditas teikėjai turi įvairių politikos krypčių apie kompensacinių skolininkų namų nuosavybės. Kai kurie kreditoriai bus menkas, siūlant kreditas nuo nuosavo kapitalo. Už juos 80 % sudaro didžiausios vertės, kurią skolininkas turi teisę. Tam tikrų kiti turi iš anksto nustatytos ribos dėl nuosavo kapitalo, kad jie bus kompensuoti dydis. Skolininkams, kurie turi gera kredito istorija gali tikimės, kad atkreipti iki 125 % namų nuosavo kapitalo. 100 % namų nuosavo kapitalo yra karjera daugiau praktinės.

Skolininkui nereikia perkelti iš namas, jei kreditas teikλjas įsipareigojo namas. Tai geriausia dalis namuose kreditus. greitas kreditas buvo priimtas prieš visas kitas turtas, kreditas gavėjas turės laikyti turto su kreditas teikλjas. Namuose greitas svorio metimas kreditus, skolininkų galite padaryti tiesiog sklastymas nuosavybės dokumentus.

Užtikrintos namuose kreditas yra viena iš pigiausių keletą asmeninės kreditas prieinami JK gyventojai. Dėl žemos palūkanų normos, beveik kiekvieną kreditas, kokios kategorijos bus rasti juos nebrangi.

Neužtikrintas kreditus namų per yra nebrangios ir labiau lengvai prieinama kaip kitų skolininkui. Nes, nėra jokių įkaito dalyvauja neužtikrintas kreditus, paskolų teikėjai bus linkę skolinti žmonių, kurie yra namų. Neužtikrintas kreditus buvo iš esmės skirti nuomininkų ir benamiams. Tačiau, paskolų teikėjai lėtai pradėjo sudaryti link namų savininkai. Dabar, tai namų savininkai, kurie sudaro dauguma negarantuotą paskolą klientų.

Patraukti ir valdyti vis dėlto namų savininkai turi ne gauti pernelyg su naudą, kurią teikia namuose kreditus. Paskolų teikėjų pirmenybė ir toliau iki esate namuose. Su jumis atsižvelgiant nuo jūsų namuose, a didelis Kvantinė kreditus, metu nėra toli, kai iš tikrųjų praranda savo namuose po yra per daug su atsiskaityta kreditus. Todėl sprendimą įtraukti paskolą namuose su savo namuose turi būti paimti po pakankamai planavimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *