Naujos statybos kreditas: procesas paaiškintas

parašė , 2015-11-11 20:37

Naujos statybos kreditas procesas yra gana paprastas suprasti todėl, kad iš tikrųjų jis tiktai susideda iš 3 žingsnių.

1 žingsnis: Paruošimas

Procesas tam, kad būtų paruoštas šio tipo greitas kreditasi susideda iš kitų daiktų:

Jūsų kredito tikrinimas laimi

Jūsų kredito gerinimas laimi

Taupydamas pinigus – idealus to metodas turi sukurti taupomąją sąskaitą ir padėti jūsų pajamų trečdalį taip, kaip jūs darėte užmokesčius ant kreditas. To tikslas turi kasoje esantys pinigus kreditas mokėjimui grynaisiais. Šis mokėjimas grynaisiais turės būti bent jau 20 procentų į 30 procentų to, kokia užbaigta statyba – apimdama žemę – bus.
Atsiskaitykite su kreditinėmis kortelėmis

Įsitikinkite, kad visos jūsų sąskaitos yra užmokėtos laiku

Jei jūs turite kokią nors skolą, pabandykite atsikratyti nuo jos. Tai apima baldų užmokesčius, medicinos sąskaitas, automobilių kreditus ir kreditines korteles.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2 žingsnis: Išankstinės kvalifikacijos gavimas

Jūs galite būti iš anksto vertintas šiam tipui kreditas bet kokio naminio statybininko, nekilnojamojo turto pardavimo agento ar kreditas pareigūno. Viskas ką jūs turite padaryti yra, klausia. Tai yra procesas, kuris apims sukūrimo skaičiavimus jūsų pajamų po bet kokių kitų paskolų, ant kurių jūs esate skolingas, buvo atimti. Jie suras tai, kuo 35 procentai to kiekio yra, ir tai atstovaus apytiksliam skaičiui to, ką jūs galite leisti sau išleisti kreditas užmokesčiui, kuris tada pasakys jums kiekį, kad jūs galite leisti sau pasiskolinti.

Nepamirškite visada būti doras su tuo, kas bebūtų iš anksto vertina jus. Taip pat žinokite, kad skolintojas neskolins jums visų 30 procentų jūsų pajamų, bet jie apskritai atsižvelgs į kiekį mažiau, negu tai. Tada yra jūsų reikalas dėl to, kaip ilgai jūs norite padaryti šituos užmokesčius; 15 metų ar visiškai iki 30 metų.

3 žingsnis: kreditas Paraiška

Naminis statybininkas bus labai svarbus asmuo šiame procese todėl, kad jis bus toks, kam paskiria užduotį su dokumentacijos pateikimu, apimdamas namo planus, būtinų medžiagų ir kitų dokumentų sąrašą. Kadangi jis turės aplankyti banką su jumis, paprašykite, kad jis palydėtų jus taikomajam kreditas procesui. Šis asmuo gali taip pat būti naudinga jums, kai jūs užpildote įvairias formas dėl kreditas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nepamirškite visada būti doras kai prieita prie šitų formų. Dvigubas tikrinimas jūsų įrašai, kad garantuotų, kad jie yra tikslūs ir kad visi jūsų skaičiai deri. Jei jie nepadarys, jums atsakys.

Dabar jūs tik turite, laukia atsakymo jūsų paraiškai. Tai gali paimti daug savaičių priklausomai nuo skolintojo. Tuo metu, kai šis procesas gali būti tokiu, kuris yra greičiau sudėtingas, jei jūs įsitikinsite, kad jūs esate paruoštas ir kad jūs esate viršuje priekinis ir doras ir su jūsų naminiu statybininku ir su jūsų kreditas pareigūnu ir kad visa informacija ant jūsų paraiškos atitinka informaciją ant jūsų pajamų deklaracijos tada, jūs turėsite geresnę galimybę gauti jūsų paskolą, kuriai pritariama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *