Jūs iš tikrųjų nemanėte, kad jūs pasieksite, ta norma padarė jus?

parašė , 2015-10-26 15:58

Geriausias būdas pradėti šį pasikalbėjimą yra, sakydamas jus, kad kompanijos nori reklamuoti savo absolute žemiausią normą. Reklamuota norma yra pasiekiama tačiau, keli žmonės sutinka minimalius reikalavimus, kad gautų tą žemą kursą. 12 dienų spynos periodas, 60%LTV 760 FICO laimi ir taip toliau.

Jūs turite taip pat žinoti, kad jokie du kreditas gavėjai nėra panašūs. Jei jūsų kaimynas gavo aukštesnę normą negu jūs, tai ne būtinai reiškia, kad jis gavo blogą reikalą.

Kelis faktorius svarsto, nustatydami, ką jūs gaunate kaip paskutinė palūkanų norma. Mes kviečiame šituos faktorius: Rizikuokite įkurtu reguliavimu. Šitą reguliavimą padaro pagrįstą kiekiu rizikos, kuri yra prisiimama skolintojo.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bendriausias pavojus bazavosi, reguliavimas yra:

greitas kreditas, kad vertintų

Skola į Pajamų Santykį

Kredito Rezultatas

Valstybė turtas yra esanti

kreditas kiekis

Jungtinė greitas kreditas, kad Vertintų

Sąlyginio įsipareigojimo atsisakymas

Spynos periodas

Grynieji pinigai lauke

Visi jie ar pakels ar nuleis kainą įkeitimo rašto procentinio atlygio, kurį jūs norite gauti.

*Your kaimynas galbūt turėjo aukštą skolą į pajamų santykį, kur jūsų buvo žemas, kad galbūt pakeltų jo palūkanų normą net nepaisant to, kad jūs abu galite turėti tą patį kredito reitingą.

Ant kreditas pareigūnų normos lapo yra Agentūros Reguliavimo. Žodis Agentūra reiškia Fannie Mae ir Freddie Mac. Jie yra kompanijos aka "GSE’s", kurie perka paskolą nuo jūsų banko. Jie skiria daugelį reguliavimo, kurį jūs matote ir baigiate tuo, kad mokate už.

Jei jūs turėsite daug pavojaus įkurto reguliavimo, tai pastums kainą normos, į kurią jūs skiriate, aukščiau ar žemiau.

Jūs turite žinoti, kad normos nelieka tas pats. Jie gali ir dažnai keistis per dieną. Tai labai bendra, kad turėtų normų pakeitimą daugiau nei kartą per darbo dieną. Tai prisideda prie priežasčių, kodėl reklamuota norma galbūt nėra tuo, ką jūs gaunate.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Faktoriai tos įtakos kreditas palūkanų normos.

kreditas kreditas, vieną kartą uždarytos, yra supakuotos ir parduotos investitoriams ant obligacijų rinkos. kreditus pavadina greitas kreditas Palaikomu Saugumu ar MB. Kai yra reikalavimo greitas kreditas palaikytus saugumo įkeitimo rašto procentinius atlygius, tipiškai krinta. Kai MB yra parduotas, tai tipiškai priverčia kreditas palūkanų normas pakilti.

Investitoriai tipiškai pirks akcijas, kai bus teigiamų ekonomikos naujienų laukime, kad kompanijos akcijos užmokės didesnius dividendus negu obligacijos.

Obligacijas laiko "saugumo zona" ir tokiu būdu kai yra neigiamų ekonomikos naujienų obligacijų, yra tipiškai pritariami, kuris dažnai priverčia kreditas palūkanų normas pakilti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *