Nedaug apie greitas kelionės kreditus & daugiau apie Vietnamą-Kambodžą

parašė , 2017-07-01 18:27

Bendras įspūdis:

Jūsų medaus mėnuo yra neabejotinai reikšmingiausia šventė jūsų gyvenime dėl akivaizdžių priežasčių. Rizikuojant signalizuoti apie clichéd, tai yra pirmos atostogos, kurias jūs ketinate gėrėtis kaip pora, ir tai yra viena galimybė jums tiesiog išleisti ir gyventi atsipalaidavęs kelias su tuo specialiu pasiūlymu kažkas. Jūs turite visą ‘vienišą planetą’, kad išrinktumėte nuo (kuris, žinoma, priklauso nuo jūsų biudžeto ir patogumo).

Mūsų savaitės pasiūlymas yra Vietnamas ir Kambodža. Ne tiktai jie yra namo į kai kuriuos iš labiausiai stulbinančių dar neištirti peizažai, bet kiekvienas gali taip pat važiuoti čia ant skurdaus biudžeto, nerasdamas kompromisą ant patogumo. Jei jūs esate sujaudintas dėl finansų, jūs galite visada kreiptis dėl greitų kelionės paskolų

Tirdamas Vietnamą ir Kambodžą:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vietnamas ir Kambodža siūlo labai keistą ansamblį ramybės ir kultūrinių palūkanų dėl pusdubenio. Per dvi vietas, daugelį stebuklingų svetainių jūs išgirdote apie (kaip Angkor Wat), laukia jūsų džiaugsmo ir netikėjimo šūktelėjimų.

Vietnamo neįprasta forma duoda suprasti, kad ji valdo neįsivaizduojamą peizažų įvairovę. Galbūt labiausiai užimantis kvapą ir ieškojo, yra Centrinės Aukštumos, kuris yra, žinoma, išdėstytas iki nacijos vidurio. Ridendami pievas ir miglotas viršūnes, retkarčiais apkaltas su staggeringly baltais kriokliais, besileidžiančiais kaskadomis žemyn perkūniškai, visi slėpti aiškaus mėlyno dangaus, Vietnamas yra iš tikrųjų vieta, kuri bus prarasta viename kitame taip pat kaip sprogs radaras. Jūs galite būti sunkiai spaustas, kad surastumėte vietą, knibždėte knibždančią su kitais turistais bet kokiu būdu. Mes rekomenduojame jus trumpi ir ilgi varikliai, puikus būdas puotauti jūsų akys ant atvirų kavos plantacijų ruožų. Jei jūs planuojate keliauti pėsčiomis, saugotis laukinių klajojančių lokių, nekalbant jau apie gibonus ir dramblius (ypač, kai jūs judate nuo vieno miško pas kitą). Nepraleiskite karališko Dalato, ankstesnis Prancūzijos kalno atsitraukimo centras atrodo, kuris plaukioja užsisvajojus per pūkuotus debesis ir storas miglas.

Kambodža, kurios žavus peizažas apima žemai gulėdamos lygumas ir aukštumas, Mekongo Deltą, ir Siamo įlanką, yra dabar privilegijuotas medaus mėnesio maršrutas. Pirma vieta ištirti yra sostinė, Pnompenis su jo akinančiais Karališkaisiais Rūmais, Art Deko Centrinė Rinka ir šimtmečių senos parodos Nacionaliniame muziejuje. Tarpduris į įmantrias ir senovines šventoves Angkor Wat ir keistą Siem miestą Kerta, Kambodža turi daug kitų, kad pasiūlytų lankytojams, jei jūs nesate laiku triauškintas ir norite aplankyti tiktai gerbtas Khmer šventyklas daugiau kaip 600 metų. Geriau tirti šitas vietas auštant, kadangi jūs galite pamatyti šitą pagarbų didingą pastatą visoje jų garbėje tuo laiku. Prancūzijos kolonija būdamas davė vietai įdomų brūkšnį kreipimosi jo kultūrai ir gyvensenai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

To apibendrinimas:

Yra būdas matuoti medaus mėnesio pasisekimą? Yra, jei jūs galite pasakyti pasaulį, kaip susilpnintas ir be įtampos jūs buvote, kai kelionės planavimas, kuris paliko jus pakankamai laiko susitelkti ties tuo turėti kokybišką laiką kartu. Jūs manote, kad šitos vietos pritaiko sąskaitą? Tada tik rezervuokite bilietus ir supakuokite jūsų krepšius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *