Kopijavimas savęs savarankiškai – darantis didžiąją tavo laiko dalį ir energijos

parašė , 2017-07-17 19:59

Praėjusią savaitę, mes kalbėjome apie Laiko Vadybą ir kas svarbus komponentas tai yra mūsų gyvenimuose. Laiko vadybos dalis deleguoja užduotis kitiems. Ne tiktai tai padeda mums, bet tai įgalioja kitus. Kopijavimas savarankiškai gelbėja mus laikas ir duoda mums dvasios ramybę, kai mes negalime būti ant svetainės.

Pirmas daiktas, kuris suprastų, yra, kad kopijavimas savarankiškai ne būtinai reiškia, kad mes klonuojame tikslią savęs savarankiškai tikslią kopiją. Jūs norite turėti kažką tarp savo darbuotojų, kurie gali pasielgti su daiktais, kad išvaduotų jus viršuje. Galbūt jie nedaro daiktų tiksliai tas pats būdas, kuriuo jūs darote, bet tai nereiškia, kad tai nėra efektyvu! Net geriau negu vieno asmens turėjimas, kad pasielgtų su daiktais, turi du. Tai atidalyja tam, kai pirmas asmuo yra išvykęs ar lauke sergantis, jūs turite kažką, kuris gali lengvai mindyti iki lėkštės
Tai yra jūsų paskirtas mušėjas, jei jūs būsite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laisvė kurią tai duos jums, kai jūs būsite komandiruotės metu ar atostogos yra neįkainojama. Jei jūs norite pradėti leisti daugiau laiko lauke, kažkieno ten, kad pasitikėtumėte sulaikyti daiktus, judančius. Raktas čia, turi tiksliai nustatyti, kuo tas asmuo (uo) yra. Jūs norite kažko, kuriam nereikia pastovaus rankų holdingo ir kad jūs patikite visiškai. Jūs turbūt turite omeny kažką šiuo momentu, kuris ateina į galvą. Jei jūs nedarote, galbūt tai yra laikas naujai nuomai. Asmuo, kuris turi tikras vadovavimo kokybes, nesipuikuodamas jų "valdžia" į likusią dalį darbuotojų. Tai svarbu. Kitaip, jūs turėsite reikalo su įstaigos drama. Tai nėra laikas ar energijos taupytojas.

Kai tik jūs suradote savo dešiniosios rankos asmenį, padarykite juos jūsų pagalbininku. Pradžioje, tai užims daug laiko, bet išmoka bus verta to. Jūs norite įeiti į tai su aiškia mintimi apie tai, ką jūs norite pažymėti jiems užvaldyti. Labai išaiškinkite, kaip jūs norite, kad jie pasielgtų su šitomis užduotimis. Kantrybė yra kažkas, kurio jums reikės, perduodamas lazdelę. Jūs tikėtina pasirinksite kažką, kuris yra greitas moksleivis. Tačiau, turi būti studijavimo kreivė. Manykite, kad jie pakels daiktus skubiai (štai kodėl, jūs pasirinkote juos), bet ne nedelsiant. Jūs norite darbo padaryta teisė. Jei jūs būsite nekantrus jiems, jie nesijaus patogūs, leisdami jus žinoti, kad jie nesupranta kažko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galiausiai, padarykite kitus žinančius, ką jūs išrinkote, kad perimtumėte dalį jūsų darbo krūvio. Tai gaus kiekvieną ant to paties puslapio ir išvengs painiavos. Po to, būkite sujaudintas apie jūsų laiko išvadavimą, kad padarytumėte… kažką kita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *