Ar pdf knygos yra vertos jūsų dėmesio?

parašė , 2017-07-26 14:13

Būtų nelengva rasti žmogų, kuriam nepatiktų popierinės knygos, bet paskutiniu metu vis dažniau yra pasirenkamos PDF knygos, kurias jūs galite skaityti per savo išmaniuosius telefonus, kompiuterius ir elektroninių knygų skaitykles. Nors virtualios ir fizinės knygos yra sunkiai palyginamos, pdf knygų pliusai yra puikiai matomi.

Knygos internete1. Daug paprasčiau įsigyti

Jei jus domina tam tikra sritis ir labai greitai jums desperatiškai reikia konkrečios knygos, tai galima įsigyti internetu ir iš karto atsisiųsti. Jeigu jau perkate internetu knygą, tai tikrai patogiau pirkti pdf knygą, nei fizinę, kadangi nereikės laukti jos pristatymo, kol atkeliaus kurjeriu ar paštu. Pdf knygas galite skaityti tuoj pat po įsigyjimo.

2. PDF knygos informacija yra paprasčiau atnaujinama

Informacija šiais laikais labai greitai pasensta. Knyga, kurioje yra tik tam laikotarpiui tinkanti informacija greitai tampa nereikalinga. Priešingai nei PDF knygos. Jos koreguojamos lengviau ir greičiau. Užsisakę elektroninės versijos knygų, galite būti ramūs, kad jose bus aktualiausia informacija.

3. Dažnai perkant el. knygą suteikiama daugiau nei perkant fizinę knygą

Nemaža dalis elektroninių knygų yra parduodamos su papildoma informacija, su įvairiais priedais, kurios nebūna tradicinėse knygose. Kartais papildomai netgi suteikiama audio knyga, kurios galite klausyti mp3 formatu. O ir kaina būna mažesnė nei perkant realią knygą. Taigi, už žemesnė kainą galite gauti kur kas daugiau.

4. Neužima vietos

Elektroninės knygos talpinimui tereikia įdėti ją į pasirinktą kompiuterinį įtaisą. Jums nebereikia dešimčių lentynų ar spintų, kuriose talpintumėte visas savo asmenines knygas. Taip pat šiomis knygomis yra daug lengviau pasidalintu su savo artimaisiais, draugais ar šeimos nariais, kurie taip pat nori perskaityti jūsų turimą knygą. Nesunkiai ją galite siųsti socialiniais tinklais ir kitomis bendravimo priemonėmis. Kas yra labai paprasta ir patogu.

5. Pdf knygos padeda išsaugoti gamtą

Jeigu perkate pdf knygas, prisidedate prie gamtos išsaugojimo. Popierinių knygų gaminimui yra naudojami dideli gamtiniai ištekliai. Popierius yra gaminamas iš medžių, todėl jie yra masiškai kertami. O medžiai valo mūsų kvėpuojamą orą, mažina taršą. Taigi, skaitykime tik elektronines knygas ir saugokime gamtą.

6. Puikus mobilumas

Elektroninės knygos yra daug patogiau. Jas visada galite turėti su savimi. Jei kiekvieną dieną su savimi turime išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, tai tuo pat metu su savimi galime turėti ir tūkstančius knygų. Suprantama, kad su fizinėmis knygomis to padaryti negalėtume. Pliusas elektroninėms knygoms yra akivaizdus.

7. Naudokite paiešką.

Skaitant pdf knygą ir pamiršus kurį puslapį perskaitėte galima pasinaudoti vienu puikiu įrankiu – paieška. Įvesite prisimenamus žodžius iš skaityto turinio į paiešką ir nesunkiai rasite paskutinį skaitytą puslapį. Paprasta ir lengva.

Taigi, pdf knygos turi daug daugiau privalumų nei popierinės knygos. Jas ir rekomenduojame skaityti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *