Lūpos – moters grožio ženklas

parašė , 2017-08-03 19:04

Plastikos chirurgijaKaip putlinamos lūpos, rasite informaciją čia. Kodėl moterys putlina lūpas? Gal dėl to, kad per ilgą laiką taip susiklostė, kad didelės ir putlios lūpos virto tam tikru moterų grožio simboliu. Lygios, plonos kaip siūlai lūpos tarytum nėra taip gražu. Kita vertus, gražu yra pirmiausia dermė. Visgi, didelės lūpos ir reklamoje naudojamos kaip simbolis, net neatsižvelgiant į dermę. Gal ir dėl to lūpų didinimas ir putlinimas yra viena populiaresnių veido srities plastinių operacijų.

Gamta apdovanoja ne visus

Deja, ir pasakymas, kad visi esame lygūs, yra tik sugalvotas mitas. Gamtoje nieko tokio lygaus iš tikrųjų nebūna. Visi skirtingai gimsta, skirtingose vietose, geresnėje ar blogesnėje aplinkoje, su geresniais ar geresniais genomais. Taigi, ir lūpų putlumas yra skirtingas. Laikytina ir pastebėtina, kad juodaodžių rasėje lūpos dažniausiai yra putlios, azijiečių pusėje jos dažniausiai labai plonos, bet ne indų. Europiečiai taip pat nepasižymi lūpų putlumu, o juk grožio standartas panašus visur.

Lūpos didinamos natūraliais būdais

Tam, kad lūpos atrodytų putlesnės, naudojami įvairūs triukai. Nuo senų laikų naudojami lūpų dažai. Jie leidžia tiesiog akimirksniu padidinti lūpų apimtį. Galima naudoti pieštukus lūpų kontūrui apsupti, lūpų dažus spalvai paryškinti. Odos spalva gali būti šviesesnė aplink lūpas, tada jos bus vizualiai didesnės. Odos spalva taip pat šviesinama kosmetikos pagalba. Plaukų kirpimas bei dažymas taip pat gali paryškinti arba nublankinti kai kuriuos veido bruožus. Auskarai, kaklo papuošalai savo spalva ar forma, buvimo vieta gali rezonuoti su lūpų forma ir spalva. Bet visgi šios iliuzijos yra laikinos – pakanka atsigerti limonado ir dažai nusiplauna. O pabusti ryte su dažais išvis neįmanoma. Tad dėl to plastinė chirurgija imasi didesnių žingsnių ir putlina lūpas iš vidaus.

Hialurono rūgšties injekcijos – vienas optimaliausių sprendimų

Dabar vienas populiariausių lūpų putlinimo būdų yra hialurono rūgštis. Jos yra randama žmogaus organizme ir ji atsakinga už drėgmės palaikymą tam tikru būdu. Todėl ši puiki rūgštis pritaikyta naudoti kosmetikoje bei plastinėje chirurgija. Jos injekcijos ne tik švirkščiamos į raukšles, siekiant išlaikyti odos skaistumą, jaunumą ir elastingumą, bet ir yra stengiamasi sukurti tikrai dailų veidą tokiu būdu, kada injekcijos tiesiog duriamos į lūpas ir ten atsiranda padidėjimai. Kadangi hialuronas yra natūralus, tai ir kūnas daug draugiškiau priima šią medžiagą, lyginant su anksčiau naudotomis putlinimo medžiagomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *