Namo įperkama finansų iš naujo programa – kaip tai dirba?

parašė , 2017-08-05 07:46

ARFA 2.0 paskoloms pagaliau pritarė ir yra pilname siūbavime, kad padėtų povandeniniams būsto savininkams mažinti mėnesinius kreditas užmokesčius. Šiuo metu pasiekiamas Fannie Mae ir Freddie Mac gavo kreditus, milijonai būsto savininkų gali dabar gauti tikrą pagalbą dėl žemesnių palūkanų normų. Originali "Naminė Įperkama Finansų iš naujo Programa", kuri buvo pradėta 2009 m. balandį, buvo per griežta ir todėl mažiau kaip dešimt procentai pretendentų, vertintų bet kokiai pagalbos rūšiai. Daugelis laukė gerų žinių apie peržiūrėjimus ir pagerinimus nuo 2011 m. spalio. Atrodo, kad sudėtinga kelionė apsimokėjo, ir kai kurie ekonomistai jaučia, kad ARFA 2.0 kreditas padės stabilizuoti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo rinką.
Per šituos praėjusius ketverius metus ekonominis klimatas sukėlė rekordinius teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimus ir kreditas finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Daugybės išreiškė nusivylimą vyriausybe, kadangi nekilnojamojo turto rinkos žlugimas taip pat sugriuvo daugybė amerikiečių svajonės. Po atrodė, ko buvo nesibaigiantis biurokratizmo vandenynas, paskutinė versija ARFOS 2.0 siūlo realistinius sprendimus padėti būsto savininkams atstatyti teisingumą jų namuose. Tik ši praeitis vasario pirmąją iš kiekvienų 637 namų po visą šalį gavo dokumentus, skelbiančius teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo bylą. Svarbiausias tikslas ARFOS, 2.0 programa turi apdovanoti būsto savininkus, kurie tęsė mokėti ant jų paskolų, atkalbinėdami nuvylė povandeninius būsto savininkus nuo atsisakymo ir priežodinio rankšluosčio įmetimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Manoma, kad tiek, kiek penki milijonai būsto savininkų turės naudos iš peržiūrėjimų į ARFĄ 2.0. Vienas iš svarbiausių reikalavimų turi turėti maksimumą vieno vėlyvo užmokesčio per praėjusius 12 mėnesių ir nieko per praėjusius šešis mėnesius. Turtas turi būti 80 % LTV, ar "skolina, kad vertintų" ar aukščiau, reikšdamas, kad namas negali turėti daugiau kaip 20 % teisingumo, dar nėra absoliučiai jokios ribos ar apribojimo į neigiamą LTV. Kaip pavyzdys, kažkas, kas nupirko namą 2007$ 400 tūkstančių pagal 6.125 % normą, gali vis dar iš naujo finansuoti tai labai tas pats namas, kuris šiandien tiktai yra tas $275 tūkstančių vertas 4.375 % lengvatiniame tarife. Santaupos gali aprūpinti kreditas gavėjus, įkvepiančius kambarį kitoms namų išlaidoms, ar santaupos gali būti pritaikytos į viršininką, kad nusiskustų metus nuo kreditas užmokesčio.

Tiems, kas investavo kapitalą į nekilnojamąjį turtą už pirminio gyvenamojo vieneto pirkimo, geros žinios yra, kad ankstesni bankrotai ar teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimai nėra kliūtis, jei užmokesčio istorija ant priklausančio turto atitinka reikalavimus. Priklausomai nuo tikros kreditas kiekių žmonės praneša mėnesines santaupas, svyruojančias kur nors nuo 78$ į 394$ per mėnesį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

"Naminė Įperkama Finansų iš naujo Programa" pagaliau sugeba padėti žmonėms pertvarkyti ir nuleisti jų mėnesinius užmokesčius. Finansiškai supratimo būsto savininkai aktyviai planuoja pagreitinti savo užmokesčius ir skutimosi metai nuo kreditas. Nepriklausomai nuo kaip būsto savininkas nusprendžia panaudoti mėnesines santaupas, tikrovė yra tokia, kad kiekvienas sutaupytas pensas yra neabejotinai uždirbtas pensas. Bet koks mėnesinis gelbėjimas gali prisidėti iki, turi didelę reikšmę, ar jis yra panaudotas, kad mokėtų grynaisiais už kreditines korteles, mokestį už kolegiją, sutaupykite viršuje šeimos atostogas ar į tiesiog jeigu ne lietinga diena. Susitikimas ARFOS, 2.0 nurodymai ir sumažinimas kas mėnesį įkeičia užmokesčius yra dabar lengvesnis negu kada nors.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *