Kaip užuolaidos keičia namus

parašė , 2017-08-10 01:29

Daugybėje interjero salonų pamatysime, kaip užuolaidos Vilniuje gali pakeisti namus. Pasivaikščiokite salone po užuolaidų ekspoziciją ir pajusite visiškai skirtingas nuotaikas. Jeigu nepatinka gyvai vykti į užuolaidų salonus, viską išbandyti galite tiesiog apsilankę interneto parduotuvėse. Juk jose taip pat galima įsigyti kokybiškų užuolaidų, kurios pilnai atitiks poreikius. Svarbu paminėti, kad nuo senų laikų užuolaidos gali sukurti visiškai skirtingus įspūdžius erdvėje. Jų funkcija yra dvilypė – jos reguliuoja šviesos pralaidumą per langus, ir taip pat jos gali tapti kambario akcentu.

Tamsios ar šviesios

UžuolaidosSvarbu, ar užuolaidos Vilniuje bus šviesios ar tamsios. Paprastai jos, nori nenori, skirstomos į dienines ir naktines. Tačiau be viso to, jos taip pat gali būti tamsios arba šviesios. Dieninės gali būti baltos, tai bus klasika. Tačiau gali turėti ir atspalvį. Visgi jį reikėtų dėti tik tada, kai kambariai tikrai ir taip labai šviesūs, o langai galbūt net yra vitrininiai. Tuomet tai nesugadins viso vaizdo. Taip pat galima pagalvoti ir apie tai, kad užuolaidų tamsumas gali susidaryti ir dėl paties audinio dydžio bei klosčių tankumo. Kuo lygesnis be klosčių audinys, tuo jis šviesesnis, kuo daugiau klosčių – tuo daugiau sugers šviesos. Tamsios naktinės užuolaidos užtikrins miego kokybę, nes nepraeis šviesa. Tačiau užuolaidų plotas kambaryje bus didelis ir reikšmingas, tarytum sienos plotas. Todėl svarbu, ar ta tamsi užuolaida nesugadins kambario vaizdo, ar nepasidarys per tamsu ar netgi niūru.

Minimalistinės ar karališkos

Neįtikėtinai skirtingus įspūdžius gali sukurti milimalistinės užuolaidos ar net roletas bei karališkos užuolaidos, krentančios didžiausiomis klostėmis ir užmetimais. Pastarosios gali tikrai sukrėsti, nes staiga jūsų namai atrodys kaip Valdovų rūmuose esantis miegamasis. Kuo didingesnio įspūdžio norėsite, tuo galingesnės bus užuolaidos, gal po apačia didžiulės klostuotos baltos, o ant viršaus – ryškios raudonos ar geltonos, blizgančios, su virvėmis ir kutais. Ne visur toks įvaizdis tinka, tol gražu. Tik namuose, kur palaikomas klasikinis įvaizdis visame kame.

Kaip rasti tinkamas

Jeigu nežinote, kokios užuolaidos geriausiai tiktų jums, visada galite pasikonsultuoti su pardavėjais ir kitais specialistais. Neprašausite pro šalį, jeigu paskambinsite parduotuvei, o gal internetu užmegsite pokalbį. Galite nusiųsti interjero nuotraukas ir paklausti, kas geriausia tiktų. Galite savarankiškai skaityti straipsnius apie tai, kokias užuolaidas geriausia būtų rinktis. Paprastas, mažas, minimalistines, prabangias, išraiškingas ar kuo mažiau pastebimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *