Mėgstamiausi naktiniai komplektukai

parašė , 2017-08-10 02:31

Namai ir lova – tai jaukiausia vieta pasaulyje, kur gali užmigti miegui, pailsėti, atgauti jėgas, dėl nieko nesirūpinti ir nesidrovėti, gal dėl to rytų feng shui specialistai tiek daug dėmesio ir sutelkia būtent miegamojo kambario išplanavimui tinkamai harmonizuoti. Kaip yra harmonizuojamas miegamasis, taip ir jūsų naktiniai drabužiai, chalatai turi taip pat tobulai atitikti jūsų kūną ir pripildyti jį kaip indą geriausios energijos. Kiekvienas turime savo mėgstamiausią naktinukų ir chalato komplektą, su kuriuo puikiai jaučiamės ir atrodome.

Šiltas žiemos glėbys

LiluAistė sako, kad jos mėgstamiausi naktinukai yra jaukiausi ir šilčiausi pasaulyje. „Kartais iš manęs vyras juokiasi, kad atrodau kaip su prosenelės naktiniais marškiniais, tačiau jie bent jau nėra labai ilgi. Tačiau tai tikrai labai šilti naktiniai marškiniai. Tokie, su kuriais gali ir šaltoje troboje žiemą nusiklojęs miegoti. Tai labai patogu, nes su jais aš jaučiuosi tikrai labai jaukiai, ir man būna labai šilta. Šis šiltas žiemos glėbys mane tiesiog užsūpuoja ir man būna taip malonu miegamajame jaukiai užmigti. Prie šių šiltų naktinių marškinių turiu ir tiesiog kailinius primenantį chalatą – tokį šiltą, minkštą ir patogų. Su juo ir leidžiu savo gražiausius vakarus, su kavos puodeliu rankoje“, – sako moteris.

Gundantis nakties prisilietimas

Visai kitokie chalatai ir naktiniai marškiniai patinka Dovilei – tikrai nakties gundytojai. „Man labai patinka ekstravagantiškas įvaizdis, dievinu gundančius, perregimus, priglundančius naktinukus. Su jais jaučiuosi kaip deivė. Pati į save žiūrėdama jaučiuosi gerai, patinka, kai ir vyras mane mato tokią. Taigi, jeigu namuose esame vieni, o taip yra beveik visada, išsitraukiu savo seksualius naktinius marškinukus ir su jais naktį būna. Turiu ir atitinkamą chalatėlį – su juo ne taip vėsu nueiti naktį iki tualeto, tačiau jis taip pat neuždengia visko aklinai – maloniai gundo ir vilioja“, – sako ji.

Patogus sportiškumas

Eglei labai patinka paprasti patogūs medvilniniai naktinukai ir sportinio tipo chalatas. „Jį pirkau sporto klubui. Kad kai pareinu iš sporto salės dušo į persirengimo erdvę, kažką užsimesčiau. Ir kai po baseino einu, turėčiau. Bet man sportiniai rūbai apskritai yra geriausi, aš jų gerbėja, todėl tiesiog dievinu sportiškumą, taip būnu apsirengusi ir miegamajame. O mano naktinukai primena teniso žaidėjų suknutę, nes yra patogūs, trumpi, medvilniniai. Visada tokių ir ieškau. Niekada negalėčiau su peršviečiamais iš nėrinių naktinukais būti ar chalatą tokį dėvėti“, – sako Eglė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *