Savaitgalis su baidarėmis – kitoks negu miesto ritmas

parašė , 2017-08-10 09:39

BaidarėsPrie nuostabaus Aiseto ežero, gamtos apsuptyje aisetobaidares.lt gali suteikti nepamirštamų įspūdžių gamtoje. Tačiau ne tik ten yra baidarių. Ne tik ten yra ežerų. Apskritai, baidarės ir plaukimas jomis visada yra kažkas nepakartojamai malonaus, smagaus ir vienas geriausių vasaros prisiminimų.

Be technologijų ir streso

Visų pirma, plaukimas baidarėmis yra labai malonus dėl to, kad tada mes pagaliau atsijungiame nuo viso techno streso, kurį nuolatos jaučiame. Juk mes beveik kiekvieną dieną per daug apkrauname save technologijomis. Su telefonu nesiskiriame nuo to momento, kai prabundame. Prie kompiuterio praleidžiame ištisas valandas darbe, o jeigu darbas sunkiai einasi, tai ir visas pertraukėles prasėdime kur nors portaluose skaitydami bereikšmę informaciją. Taigi, laikas bėga, o mūsų akys lieka įsmeigtos į ekraną. Tai niekam nėra geras ar malonus dalykas, tai dalykas, kuris išbalansuoja sveikatą. Tas laikas, kol laukiame, kol užsikraus puslapis ekrane, kol ieškome informacijos, kol laukiame, kada dirbtinis stimulas, feisbukas, mus pakutens, visa tai sukelia milžinišką stresą mums, apie kurį tik vėliau išduoda tvinksintis akies vokas ar naktiniai košmarai. Taigi, plaukimas baidare mus atriboja nuo komunikacijų ir technologijų ir mes susiliejama su motule gamta.

Gamta išvalo mintis

O ką daro gamta? Plaukiame upe baidare, matome, kaip pro šonus skrieja krantai: šlaitai, akmenys,m medžiai, grožis. Ir tai mumyse akumuliuoja geriausią ir sveikiausią energiją. Tai toks malonus dalykas, kiekvieną kartą jaučiamės gražūs, laimingi, sveiki, kol tik nepapuolame vėl atgal prie technologijų. Mes esame patys gamtos dalis. Žmonija gimė ir išsivystė nuostabiame upių ir miškų glėbyje, o ne ant miesto grindinio. Ir miestai statėsi tarp miškų, upių slėniuose, ant kalnų. Tad ir mus siela turi nuolat šaukti į tokias vietas, o mes turime norėti į jas patekti.

Gyvas bendravimas su žmonėmis

Plaukiant baidare mus praturtins ir gyvas bendravimas su kitais bendrakeleiviais. Juk visi sėsime į tas keistas ilgas valtis ir išplauksime pakeliui. Tikriausiai tai bus mūsų draugai, giminės, bendradarbiai. Ir suartins mus ne kokie darbiniai nebaigti reikalai, nebaigtos turto dalybos ar konfliktai – o nuostabus laikas būnant kartu, mėgaujantis tomis gamtos dovanomis, kurias mums teikia ežerai, upės, miškai. Taigi, visi kartu turėsime puikių prisiminimų, kurie suguls mūsų atsiminimų saugykloje, ir visada galėsime jaustis gerai. Nakvynė po atviru dangumi tik sustiprins plaukimo baidarėmis įspūdį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *