Prietaisai, įkuriant naują gyvenvietę

parašė , 2017-08-10 20:46

Kai kam atrodytų svajonė, atsikelti gyventi į vietą, kurioje nuostabus vaizdas: kalnai, miškai, ežerai, upės. Deja, tokiose vietose nebūna jokių komunikacijų, todėl civilizacijos sukūrimas prasideda nuo tokių prietaisų kaip elektros generatoriai. Tuomet vyksta statybos ir pamažu plečiasi gyvenamasis plotas. Žinoma, nėra ko slėpti, kad visa tai gali kainuoti tikrai daugiau negu norėtųsi mokėti, tačiau kitaip sau gerbūvio ir neįsirengsi. Tad tie, kas ryžtasi tokiam sprendimui, tampa tikrais ledlaužiais.

Vandens problema

Techno balticBene pirmoji problema, su kuria susidursite, bus vandens problema. Reikės geriamojo vandens ir reikės sugalvoti, kur jo gauti. Vienas geras pasirinkimas – kasti gręžinius, o iš jų galės traukti vandens siurbliai. Aišku, tam reikės ir elektros. Jeigu planuojama naują gyvenamą vietą įkurti ten, kur yra ir daug vandens šaltinėlių, tuomet žinokite, kad esate geroje vietoje. Ir gręžinį padaryti nebus sunku, vandens siurbliai trauks patį kokybiškiausią gruntinį vandenį, turėsite tikrą kokybę.

Elektra

Toliau seka elektros klausimas. Visada galima ir reikėtų stengtis atsivesti elektrą ten, kur norite gyventi. O kai ją atsivesite, tada stengtis padaryti taip, kad ja galėtų pasinaudoti ir kiti galimi gyventojai. Tačiau iki kol elektra bus atvesta, reikės ją prasimanyt. Geriausia tada yra elektro generatoriai. Jų prireiks ne vieno, ir tikrai galingų. Kadangi toje vietoje vykdysite ir statybas, o tam tikrai reikia papildomos energijos. Tačiau generatoriai yra populiari priemonė pasigaminti elektrą ten, kur jos nėra, tad nebūsite vieninteliai, naudojantys generatorių. Net ir atsivedus elektrą, pravartu turėti vieną generatorių su savimi, kad nutikus kokiai nelaimei, nutraukus laidus, po audros, jūs neliktumėte miško tamsoje, o galėtumėte pasigaminti savo atsarginę elektrą.

Kitos komunikacijos

Daug kas sako šiais laikais, kad internetas jau yra svarbesnė komunikacija už visas kitas. Ir čia reikėtų pažymėti, kad interneto turėjimas galima bus lengviau prieinamas negu vandens ar elektros. Kadangi dabar vis sparčiau populiarėja nešiojamas internetas. Tiesiog atsineši pakrautą modemą ir nereikia jokio kabelio ar tiesioginio kito kontakto. Žemė ima gaubti šiltas ir tirštas interneto signalų apvalkalas. Ir net būdami kažkur miškuose, kartu su nešiojamu internetu galėtumėte pasigauti jį. Tad jeigu šiais laikais gyventų partizanai, jie tikrai bunkeryje turėtų internetą. Taigi, įkuriant gyvenvietę, jums reikės atvesti vandenį, kanalizaciją, elektrą ir tikriausiai internetą. O toliau jau pagal poreikius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *