Neleiskite pinigų, kurių jūs pasiskolinate, tampa liūdesiu

parašė , 2013-01-25 11:24

Kai stovėtas su bet kokia finansine bėda yra du daiktai, kuriuos asmuo gali pasukti į, Dievo valia ar greitas kreditas nuo finansų įstaigos. kreditas gavėjas ima pinigus nuo skolintojo ant kelių sąlygų. kreditas gavėjas turi grąžinti kreditas kiekį tam tikroje trukmėje laiko su pridėtomis palūkanomis. Ši sąlyga yra duota aiškiai suprasti ir kreditas gavėjui ir skolintojui.

kreditas gavėjas pasiekia, kad sumokėtų kreditas kiekį tiktai, kai tik jis surado tam tikrą stabilumą, bet kurį laikas jis turi sumokėti lieka nepakeistas, ir kreditas gavėjas pasiekia, kad sumokėtų tą kiekį mėnesinėse įmokose. Tačiau, jei kreditas gavėjas užmiršta užmokėti vieną įmoką laiku, jam nusiunčia priminimą nuo skolintojų. Jei priminimas yra ignoruotas tada, skolintojai prideda vėlyvą mokestį įmokai ir siunčia ją kreditas gavėjams

Jei kreditas gavėjas tęs ignoruoti priminimą ir pranešimus ir nepajėgs grąžinti skolą, jie neįvykdys įsipareigojimų prieš paskolą, kai šitų neįvykdytų įsipareigojimų paskolų įmoka nebus užmokėta per 270 dienų, greitas kreditas kerta re užmokesčio stadiją, po kurios kreditas kiekis turi būti užmokėtas visiškai.

Iki to laiko, su vėlyvų mokesčių, baudų ir padidintos palūkanų normos pridėjimu, kiekis krauna iki būti didžiulis ir beveik už mokesčio ribos. Yra kelių, kuriuose žmonės gali pasprukti iš finansinių įsipareigojimų nevykdymo. Atkūrimas yra vienas toks metodas. Paskolų atkūrime, nemokėtojas turi užmokėti devynias nuoseklias įmokas anksčiau, negu jis galės sugrąžinti paskolą į re užmokesčio stadiją. Jei jis praleidžia net vieną iš tų devynių užmokesčių, jis turi pradėti vėl iš naujo. Šis kelias lauke yra nedaug ilgas ir gali būti ganėtinai nuobodus. Kelios finansų įstaigos tiesiogiai siunčia įsiskolinusius rinkėjus, jei jie mato, kad kreditas gavėjai nedaro jokių užmokesčių prieš neįvykdytas įsipareigojimų kreditus. Įsiskolinę rinkėjai gali būti labai varginantys ir gali padaryti jūsų gyvenimą, gyvenantį pragaras.

Jūsų neįvykdyta įsipareigojimų kreditas padėtis gali paveikti jūsų kredito daugybę ir padėtis rangų skalėje. Tai reiškia, kad jūs negalėtumėte sugebėti gauti kitą paskolą vėl todėl, kad skolintojai skolina pinigus pagal jūsų kredito padėtį rangų skalėje. Ant atkūrimo, tačiau, kredito istorija yra išvalyta, ir jūs tampate tinkamas paimti kitas kreditus. Kitas pasirinkimas praleidžia tai su skolintojais ir atvykti į sprendimą. Sprendimo kiekis bus mažiau, negu kreditas kiekis, bet gana geras skolintojams. Jie paprastai išsiaiškina sumoje, kuriai tinka skolintojui ir nemokėtojui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *