Pėstininko parduotuvės papuošalai paskolina pagrindus

parašė , 2013-06-03 22:53

Pėstininko parduotuvės yra kelias, kad gautų greitą paskolą be kreditingumo patikrinimo kankynės, ar įtariami spokso bankininko, kadangi jūs užpildote kreditas popierius. Jie yra greiti ir lengvi ir keičiasi prie vertės dalyko, ne jūsų gebėjimo grąžinti paskolą. Žinoma, yra kaina patogumui, bet jei jums reikės fondų paskubomis nenumatytam blogiausiam atvejui, jūs surasite gerai vertą papildomos sąnaudos.

Pėstininko parduotuvės mokė vertintojus, kurie gali identifikuoti jūsų papuošalų vertę. Nelaukite, kad gausite pilną savo papuošalų kainą. Kai kurie žmonės užmiršta užmokėti paskolą, kas reiškia, kad pėstininko parduotuvė turi parduoti dalyką, kad kompensuotų fondus, kuriuos jie paskolino. Jei jie paskolintų jums pilną kainą, jie prarastų pinigus, ne tiktai su prarastomis palūkanomis, bet taip pat ir su pinigų naudojimo verte, kol jie pagaliau nepardavė to, kurį jie niekada nesugebės kompensuoti
Dauguma atvejų, žmonės neužmokėtų mažmeninė kainos už dalyką, kurį jie surado pėstininko parduotuvėje, taip pat. Jie taip pat turi pridėtines išlaidas, kad palaikytų jų parduotuvę, kuri nebūtų sutikta, jei nenaudingos kreditas dalykas būtų parduotas už mažiau. Todėl, jūs galite pamatyti, jie turi paskolinti jums tolimas mažiau, negu vertė, kad pasiliktų versle.

Kai jūs užstatysite dalyką, jūs užmokėsite papildomas, kad atkurtumėte tai. Papildomi pinigai yra nuo palūkanų, kurias jūs mokate paskoloje ir kai kuriuose įvairiuose išieškotuose mokesčiuose. Jei jūs skolinti pinigai nuo banko, jie kaltintų, kad jūs dominate ir mokesčiai už paskolą, ir pėstininko parduotuvė daro tą patį. Kuo greičiau jūs atsiskaitote su greitas kreditas, tuo mažiau palūkanų jūs užmokėsite.

Nesijaudinkite dėl ilgo ilginto proceso kai prieita prie kreditas pėstininko parduotuvėje gavimo. Normaliai, kai jūs imate savo dalykuose greitas kreditasi, parduotuvė paklaus jūsų, kiek jūs norite pasiskolinti. Darbuotojai mokėsi vertėje dalykų ir matyti, jei jie gali patenkinti jūsų norus. Jei ne, jie praneš žinią jums, kiek jie gali paskolinti jums. Jei jūs susitariate, jie apžvelgia terminus kreditas ir atsako bet kokius klausimus anksčiau, negu jūs pasirašysite kreditas dokumentą. Per minutes po pasirašyti dokumentą, jūs turėsite pinigus savo rankose jūsų nenumatytam blogiausiam atvejui ir būsite ant jūsų kelio lauke durys. Kadangi jūs galite pasakyti, procesas yra lengvas ir nepaprastai privatus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *