Skirtingi tipai sujungti tiltu kreditus.

parašė , 2012-04-19 22:49

ikas. Sujungimo tiltu greitas kreditas yra panaudota, kad padėtų nupirkti naują turtą, kai einamasis ant rinkos nepardavė. Kadangi egzistuojantis nebuvo parduotas, finansavimas yra būtinas, kad tai panaudotų egzistuojantį ir galbūt net naują kaip įkeistas turtas. Jie turi greitą laikotarpį pritarimui, tipiškai 24 valandos, ir gali taip pat būti finansuoti kai tik už savaitės po pritarimo. Tipiškai terminai yra tiktai 12 mėnesių, kadangi finansavimas gali pasidaryti brangus per periodą be to.

Yra keli tipai sujungti tiltu finansus. Straipsniai apims keturis jų čia: atidarytas, uždarytas, aukcionas, ir komercinis. Yra kitų, be to neapimtų čia: užsienio turtas, kapitalo pakėlimas, neužbaigta partija, vengia nuosavybės susigrąžinimo, žemės, ir turto išsivystymo finansų
Su visu skirtingu pasirinkimu, jūs sugebėsite surasti tokį, kuris sutinka jūsų situaciją.

Atidarytas

Atidarytos sujungimo tiltu kreditas yra tipiškai paprastai gyvenamuosiuose sandoriuose, kur būsto savininkas tikisi nupirkti naujus namus anksčiau, negu egzistuojantys namai bus parduoti. Nėra garantuoto atmokėjimo pasirinkimo ar datos atmokėjimo, aiškiai apibrėžto. Šiame situacijos tipe, tai yra labai pavojinga skolintojo perspektyva todėl, kad nėra jokio kontrakto ant namo. Dėl šios abejonės, palūkanų normos jiems yra aukštesnės.

Uždarytas

Uždaryta versija yra labai populiari. Priešingai atidarytam, uždaryta versija yra, kai yra žinoma atmokėjimo data, ir sandorį laiko saugesniu. Tipiška scenarijaus situacija būtų tokia, kad jūs perkate savo namą, laukdamas kontrakto ir pardavinėjimo užbaigti. Kadangi jūs jau turite kontraktus vietoje, skolintojai žiūri tai taip mažiau pavojinga, kadangi dauguma kontraktų nenepavyks.

Aukcionas

Pirkimas aukcione yra paprastai greitas sandoris. Finansuodamas poreikį, kuris būtų sudėtas skubiai, kaip, yra aukštas lenktyniavimas dėl kitų, kad nupirktų turtą skubiai. Gaudamas aukciono sujungimo tiltu finansus, jūs galite patikinti, kad jūs raginate galimybę skubiai ir gaunate ją, kad gautumėte didelę naudą ant turto. Yra taip pat pavojaus pralaimėti, 10 % indėlis aukcione turi, finansuodamas nebūti gautas skubiai. Papildomai, tradiciniai šaltiniai tiktai finansuos ypatybes, kurios yra tam tikrose sąlygose, šitos kreditas leidžia jums nupirkti ypatybes visuose sąlygų tipuose.

Komercinis

Sujungiančios tiltu kreditas yra taip pat pasiekiamos komercinėms ypatybėms be to. Panašus į naminį pirkimą, verslas bus tipiškai saugus jie, jei jie nupirks naują komercinį turtą, neparduodami egzistuojančio.

Priklausomai nuo jūsų situacijos, yra keli pasirinkimas, kuris gali padėti jums gauti finansavimą, jums reikia. Ar jūs turite gyvenamąjį ar komercinį turtą, jūs galite surasti tokį, kuris susitiks kas jūsų reikalingumas. Atmokėjimo datos turėjimas neturi sutrukdyti jums ruoštis, yra pasirinkimas. Tokiu būdu turėkite tikėjimą tilto kreditas gavimu, kadangi yra daug pasirinkimo. Darbas su jūsų skolintoju, kad pasiektų vienas ir žinotų, kad jūs galite netrukus gauti tą pirkimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *