Stovimieji elektriniai krautuvai

parašė , 2013-10-10 08:48

Elektriniai krautuvai, kurie skirti vairuoti atsistojus, ne sėdint, yra pritaikyti pervežti, bei pakrauti net penkias tonas svorio sveriantį krovinį. Šie elektriniai krautuvai turi skystųjų kristalų ekraną, bei kamerą, per kuriuos puikiai matote kas vyksta ir yra aplinkui jus kai vairuojate šį elektrinį krautuvą.
Gero stabilumo, aukšto pakėlimo galimybės, tad jei reikės aukštai padėti krovinį tikrai nepasigailėsite nusipirkę šiuos elektrinius krautuvus. Kurie yra stabilaus sukimo, tvirto korpuso išorė atlaikys didelį krūvį ir stabiliai pergabens jį ten kur reikia.

Kadangi elektriniai krautuvai yra stovimi, savaime jų plotis yra mažesnis negu to, kuris turi platesnę, sėdėti pritaikytą kabiną, taigi su šiais elektriniais krautuvais yra lengva manevruoti netgi siaurame sandėlyje.

Šie elektriniai krautuvai neteršia visiškai aplinkos, neskleidžia didelio triukšmo, tad nei vairuotojas nei aplinkiniai nenuvargs nuo nemalonaus garso ar smirdančių išmetamųjų dujų.

Valdymas esantis elektriniuose krautuvuose yra patogus, arti išdėstytas, tad vairuotojas lengvai ir be kliūčių pasieks kiekvieną reikiamą svirtį. Tad darbas su šiais elektriniais krautuvais bus atliktas gerai ir iki galo, be papildomų problemų ir greitai.

Kadangi vairuotojas valdo elektrinį krautuvą atsistojęs matomumas yra tikrai geras ir viskas yra matoma visu šimtu procentų, taigi vairuojant tokį elektrinį krautuvą nepadarysite žalos nei aplinkiniams nei kroviniui. O jame naudojamos pneumatinės padangos dar labiau palengvina ir pagerina vairavimo sąlygas, bei manevravimo kokybę, bei palengvina vairuotojui darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *