Ar lengva įkurti savo įmonę?

parašė , 2013-10-12 10:52

Svarstote ar lengva įkurti savo nuosavą įmonę? Šiuo metu tai padaryti nėra sunku, kadangi jums padės UAB steigimo profesionalai, kurie gali pasirūpinti, kad jūsų naujas UAB būtų įkurtas itin greitai – vos per porą darbo dienų. Tai yra tikrai labai patogu ir gerai, kadangi nėra jokios abejonės, kad UAB steigimas paprastai būtų gana sunkus procesas, tačiau jeigu jums padės profesionalai, kurie turi jau labai daug patirties šioje srityje, tuomet tikrai nebus ko nerimauti – gausite savo įmonę labai greitai. Žinoma, jums taip pat reikės ir įstatinio kapitalo, ir buveinės adreso. Tuo gali pasirūpinti tie patys profesionalai, tačiau savaime suprantama, kad tokiu atveju ir kaina jau bus šiek tiek didesnė.

Tačiau jeigu visgi norite, kad nereiktų investuoti daug pinigų į įstatinį kapitalą, tuomet rekomenduojama pasirinkti kitą paslaugą, kuri vadinasi UAB pardavimas. Nusipirkti jau esamą UAB labai paprasta, kadangi daugelis verslininkų taip ir nieko nenuveikia su savo UAB ir palieka jas likimo valiai. Profesionalūs UAB steigimo konsultantai tikrai žinos, kur galima nusipirkti jau esamą UAB. Pranašumas yra toks – nusipirktas UAB jau turės įstatinį kapitalą, taip pat ir buveinės adresą, vardą ir net sąskaitą banke, tad bus tikrai kur kas paprasčiau, jeigu jūs naudositės tokia paslauga, nebent norite įsteigti visiškai naują UAB.

Vienas atsakymas į “Ar lengva įkurti savo įmonę?”

  1. Emilija says:

    Na, su UAB steigimu daugiausiai veiklos ir reikalų. Mes turbūt būtume paskendę visuose nuostatuose ir taisyklėse, kaip ko laikytis, jei ne vbgrupe.lt . Atvedė mus į kelią ir paprotino, kad nedarytume klaidų, kurios būtų galimai sugriovusios mūsų įmonės gyvavimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *