Sugedusi skalbimo mašina gali sugadinti drabužius

parašė , 2019-01-08 10:25

Mašinų remontasJeigu ir jums yra tekę traukti iš skalbimo mašinos sudraskytus savo skalbinius, turbūt žinote, ką reiškia skalbimo mašinų remontas Vilniuje. Ir kaip palengvėja, kai pagaliau mašina yra sutaisoma. Ir visgi kartais vis tiek kyla nerimas, kai į skalbimo mašiną įdedate savo geriausią palaidinę, mašinai patikite savo geriausius daiktus. Visgi reikėtų pasakyti, kad skalbimo mašina vis tiek visuomet yra sutaisomas daiktas. O tuomet, kai ji kaip tik yra sugedus – komplikacijų gali būti įvairiausių… Pavyzdžiui, štai kokia gana dažnai padaroma skalbiniams žala skalbimo mašinoje.

Suplėšyti

Turbūt nėra blogesnio poveikio jūsų drabužiams, nei jų suplėšymas. Susiūsite ne vietoje, ir atrodys tikrai blogai. Tad linkime, kad taip neatsitiktų. Visgi taip nutinka, nes skalbimo mašinai sugedus ji, pavyzdžiui, pradeda suktis labai greitai, greičiau negu reikia. Aišku, tokį poveikį poveikį atlaiko tvirčiausi audiniai, tačiau kokios tiulio užuolaidos ar plonos pėdkelnės dažnai ir neatlaiko. Jeigu skalbimo mašina plėšo rūbus, tai nebūtinai ji sugedusi. Gal jūs nemokėjote parinkti tinkamos skalbimo programos. Tačiau taip pat gali būti ir blogesnis variantas – kad ji tikrai tiesiog sugedo.

Ištąsyti

Kur kas dažnesnis neigiamas poveikis – tai ištysę drabužiai, kurių jau nebeužsidėsite, nes tiesiog pakeista jų visa forma. Ir ką su tokiais veikti? Nieko gero, tenka kartais išmesti arba tiesiog amžinai naudoti kaip kažkokias šluostes. Taigi, reikia rūpintis, kad skalbimo mašina visada veiktų gerai. Aišku, irgi gali būti ne dėl gedimo taip sugadinti skalbiniai, o dėl to, kad skalbėte juos per aukštoje temperatūroje arba per daug džiovinote, ar per greitai buvote parinkę centrifugą. Bet kuriuo atveju, tai vis tiek bus tokie dalykai, kurių neturėtų būti. Reikia paskaityti ant kiekvieno rūbo etiketės esančią informaciją ir pagalvoti, ką daryti, kad viskas būtų gerai.

Sutraukti

Priešingas poveikius ištasymui – sutraukimas. Susitraukę per maži rūbai kelia dar daugiau liūdesio. Kas labai nori, per didelius rūbus dar gali toliau tampyti po namus kaip nebe išeiginius. O štai vilnoniams megztiniams susitraukus, jau nieko nebepadarysite. Teks galvoti apie tai, kad jie bus tiesiog išmetimui. Nelabai jie tiks ir mažesnes išmieras turinčiam žmogui, kadangi sutrauktas audinys pasidarys labai standus ir visiškai nepatogus, nemalonus dėvėjimui.

Nudažyti

Taip pat sugedus skalbimo mašinai gali atsirasti padidintas temperatūros režimas. Dažančius rūbus galima skalbti tik šaltame vandenyje, tad pasipylus karštam – visus rūbus gal išsitrauksite vienos spalvos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *